Arkadaşlar kendi futbol takımınız olsa, ilk 11 de hangi futbolcuları oynatırdınız?

Arkadaşlar kendi futbol takımınız olsa, ilk 11 de hangi futbolcuları oynatırdınız?

Kalede: Victor Valdez

Futbolcular: Lionel messi tabikide, Christiano ronaldo (her ne kadar sevmesemde) Emre Çolak/ Fabregas/ G.Milito/ Alexis Sanchez/ Daniel Alves/ Mesut Özil/ Seedorf / Diego Forlan

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kalede : Hayaletolsun ( Taffarel)

Defans : İsmimhakan(C) ( Bülent Korkmaz) ,Discotheque ( Popescu) , Cadııı ( Fatih Akyel ), Chemistzy ( Hakan ünsal)

Orta Saha: Ze_orocoo (Hagi-huysus ama tatlı) , Playmaker ( Tugay ) , Hotdog ( Okan Buruk), Başroldeben(Hasan Şaş-Adanalı)

Forvet : Sezen_275 ( Hakan Şükür-Kral), Arif Erdem ( friviç)

Teknik Direktör : Silent_night ( Fatih Terim- Cevap benim cevabım torpil olsun biraz)

Yardımcı antrenör : Kenny35 (Müfit Erkasap- Oda cok saygılı biriydi :D )

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Günümüz futbolunu sevmediğim için en az 5-6 sene önce oynamış olan isimleri yazacağım. Şuan çoğu bırakmıştır belki, artık takip etmiyorum.

Kaleci: Canizares

Savunma: Cafu-Gallas-Jaap Stam-G.Favalli

Orta Saha: Juninho-Zidane-Steve McManaman-Pavel Nedved

Forvet: Alessandro Del Piero-Dennis Bergkamp

1|0
    0|0
  • ahahahaha :))) :))) bir kızdan böyle bir soru geleceğini hiç düşünmezdim :))) :)))) :)))

iyi bari cevaplayalım :))

sistem 4 - 3 - 1 - 2

Kale : Fernando Muslera

Defans : Eboue - Semih - Ujfalusi - Evra

Orta Saha ön 3 : Melo - Selçuk - Shaqiri

Oyun Kurucu : Playmaker :))

Forvet : Elmander - Baros

10 numarayı kimseye vermem. :))

1|0
    1|0
  • Altın kadro:

-taffarel

-capone,popescu,ujfalusi,hakan ünsal

-hagi,ergün penbe,cevad prekazi,uğur tütüneker

-hakan şükür,metin oktay

0|0
    0|0
    • Vay vayy Superrr! peki ya Figo? Ya bide bunlar artik kosamazlar ben soyliyim.. :-) onceden doping versek yikarlar ortaligi :D

• ben genel olarak gönlümün 11ini saydım, senin kadron nasıl bir hayalse, bu da benim hayalim.

tabi ki Fifo,di stefano,dino baggio, dunga, simone, Kanije, maradona, pele, zidane, bunlar başka tabi ki

• :) biliyorum, kadron super zaten :)

• Kaleci:Iker Cassillias

Defans:Philiph Lahm,Gerard Pique,Puyol,Angel Di Maria

Orta Saha:Xavi,Iniesta,Arjen Robben,Mesut Özil

Forvet:Lionel Messi,Christiano Ronaldo

0|0
    0|0
    • Boyle takim kurulsa hic kimse yenemez gercekten :D tek bunlarin mahislari zor odenir :)))

• Evet internete bayağa eklemişler ronaldo'nun bu tarz salako hareketlerini.izlemedim de beklenir ondan kendine çelme takmak.sonuçta kötü futbolcu diyemeyiz tabi de sahadaki hareketleri yürüyüşü,mimikleri felan çok yapmacık geliyor.kendisi değil şov yapmaya çalışıyor.çok kasıyor kendini efendi.Messi hem ondan daha yetenekli,çok daha rahat çalım atabilen biri hem de olduğu gibi hiç kendini kasmıyor artislik yapıcam diye evde neyse sahada da aynı diye hissediyorum.

• Bencede Messi zaten baska birsey :) Messi yani ya varmi otesi :) Messi messi messi bu adam neyin nesi :D

• MUSLERA

EBOUE LUGANO RAMOS MARCELO

XAVI

KEITA ¨ÖZIL DI MARIA

MESSI AGUERO

0|0
    0|0
  • Valdes kaledeyse altın olbir değil .oktan 11 oldu zaten dünyanın en klas takıımı olupta böyle bir yaratığı kaleci olarak tutan takımı tutmaktan dolayı pişmanlığa yakın bir duygunun esiriyim...Valdese ölüm gebersin valdes kraldır candır rüştü en son buffon(ölüsü bile valdesten iyidir)...

0|0
    0|0
  • kalede: bülent ersoy

defansta: esra erol, saba tümer,

orta saha: fatih ürek, kuşum aydın

forvet: esra ceyda kardeşler

yedekler: izzet altınmeşe, sabri reyiz, ajdar

teknik direktör: nihat doğan

0|0
    0|0
  • sen o zaman bu takımla 2-4-4 gibi bir taktikle oynatırsın heralde takımı...

senin yerinde olsam hiç uğraşmadan barcelona 11 ini alır koyarım takımıma...

0|0
    0|0
    • yani Barcelona 11i super tabi :D sonra ben hep PESte oynidihimda zaten oyle yapiyorum, 2-4-4 bide barcelona allahh herkezi yenerim vallah :D

• Yok oyle artietsliklere gerek yok :D Ben senden kazanirim zaten :D... Ama yok diyiyorsan illada kosucam o sekilde kopruden, kos yani :D

• ben senin beni yenebilme ihtimalini sevdim , ama malesef öyle bir ihtimal yok...

belki kırmızı kar yağarsa olur o zaman...

• Kızdan gelen soruya bak takdir ettim :D

Valdes

Verdiklerin arasından daniel alves ekstra diğer bölge için sergio ramos puyol

c.ronaldo demişsin. Messi olmalı geriye sağdan soldan toplama. :D

0|0
    0|0
    • Vallah icimden C. Ronaldo hic yazmak gelmedi adamdan acayip gicig aliyorum ama oyniyor yani hakkini yememek lazim :D Bu arada kizzim evt ama futbol cok severim :D

• E olsun okadar dimi :D Hastasiyiz dede ! :D

• Ben olsam kaleye bizim bevliyeci muhittini koyarım defansta karşı komşunun çocukları celil ve hüso orta sahada amcaoğlu recep ve ben ilerde balta kazım hali sahada öyle oynuyoruz çünkü

0|0
    0|0
  • emre colak yazmıs şaka gibi

0|0
    0|0
    • Nasil saka gibi, Emre Colak bence super futbolcu, sadece biraz daha fisikmen gelismeli cunku sakatlanmasi kolay. Ama Emre Colak bence avrupa takimlarinda buyuk seyler basara bilir.

• Evet oyle tabi her yazinin sonuna gulucuk sart aaa ne kadar ayipp gulucuksuz yazimi olur. Sanal alemdeki kural bu..

• Para varsa mahalleden arkadaşları toplardım :)

para yabancıya gitmesin :))))

0|0
    0|0
  • bravo bir bayandan ilk defa böyle güzel soru gördüm :)

0|0
    0|0
  • forvete guizadan başkasını tanımam :))))))))))) gerisi nasıl olursa olsun :D:D:D

0|0
    0|1
  • bakkal

manav

çaycı

fırıncı

kasap

bereber

terzi

boyacı

sıvacı

demirci