Erkek arkadaşımın annesiyle tanışacağım

Merhaba yarın erkek arkadasımın annesıyle tanışacagım ve evlerıne gideceğim acayip heyecanlıyım ve yarın bayramın3.günü acaba çıkolata vs hedıye alıyımmı birde kot pantolon vs mi gidiyım yoksa elbise veya etekmı gıyınıyım helpp meeee

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlar erkek arkadaslarının ailesınle tanısmayı yenı bır dönemec ya da farklı bır kategorıde algısalarda .ben kız olsam cıddı nıyetınız yoksa pek tavsıye etmem .ben bu yastayım daha hıc bır kız arkadasımın anne ya da babasınla tanısmadım da tanıstırmadımda .yapan arkadasların var yadırgamıyorum ama sonradan ısın moku cıkıyor .one bune gözüm tutmadı .annesı necı babası necı .cıddımısın kavga edersınız nıye ettınız ayrılırsınız 500 soru :Dhıc yasamadım ama gözlemlerıme göre mantıklı degıl .nekadar flzla ınsan okadar sorun

0|0
    0|0
    • bana seninle ciddiyimki annemle tanıstırıyorum diyor zaten aramızda 14 yaş farkı var

• erkek arkadasım karadenızlı ve veterıner ne hissediyorsun anlayamadım kötü birşeymi?

• karadenız derken hangı bölge .yani 3 ay ıcınde tanısıp senınle cıddı yım dıyen bırı bana pek durust gelmez cunkı okadar kısa surede bırını tanıyıp cıddıyım demek bıraz benım kafamı karıstırdı acıkcası bır erkek olarkta bır erkegın beynını bız erkekler daha ıyı okuruz .sadece bence eskıden mesafen neydı ıse o mesafeyı koru yanı bırının senle cıddı dusunuyorum demesıyle kafanın karısmasına musade etme derım ben .zamana yay ve bekle sadece hal tavırları mevzu nereye gıdecek dıye

Erkekler Ne Diyor 12

• Hediye götür mutlaka.Nasıl rahat edeceksen öyle giyin.Onda sınırlama yok.

0|0
    0|0
  • dar olmyan bir şeyler giy traanssparan olmasınnn çikolaata almn iyi olur fazla konuşma sorulanlara cevap ver

0|0
    0|0
  • onları çok rahatsız edecek uç şeyler giyinmiyorsan normalde bence kendin olarka oraya gitmelisin.Ve samimi olmalısın.Aksi durumda evlenenme durumunuzda her zaman orda büründüğün sahte kişiliğe bürünmek zorunda kalacaksın..

0|0
    0|0
  • dikkat et annesi evde olmayabilir :D

2|0
    0|0
  • giyeceğin şey farketmez çok tabi üsturuplu giyin bir de giderken çiçek al annesine çiçek hediye et :))

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama yogunluk çıkolata al dıyor

• ya vardır evlerinde çikolata hem o kız istemeye giderken alınır sen çiçek al çiçek hem daha uzun saklanır hatırası olur annesi için çikolatayı yedin mi üstüne su içtin mi bitiyor hatırası :))

• :))::):)

• ailesini tanıyorsan ya da sevgilinin anlattığından nasıl bir kültür yapısı olduğunun analizini yap ona göre giyin git...eli boş gitme ama abartmada...sakin ol...derin derin nefes al...hayırlısı olsun ikinizede...

0|0
    0|0
  • olduğun gibi davran saygıda kusur etmediğin sürece ne giydiğinin önemi yok. ne giydiğinin önemi yok dedimsede bunu çok açık seçik algılama :))

0|0
    0|0
  • mini etek git bayağı cüretkar ol ben küçük lokma deyilim hey kaynana aklını başına al seni yerle bir ederim mesejını ver açık açık analdın ozaman güç sende olur

0|0
    0|0
  • Fena güldüm gizliye :D:Dd:D:

0|0
    0|0
  • Yarın öbürgün gelip mesaj yazıcak buraya , sevgilimle bayramlaşırken hamile kaldım diye iyi izleyin.

1|0
    0|0
  • açık kıyafetler giyme bence

0|0
    0|0
  • iç çamaşırlarını değiştir. temizliğini yap. bakımlı ol. yazlık askılı bir elbise giy. saçların saçaklı olmasın. hafif bir makyaj yap. samimi gülümsemeler olsun yüzünde. bazıları ortam resmi diye yalandan gülücükler saçar ama itici olduklarının farkında değillerdir. bir de ezik durma kibarlık yapacağım diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence kot pantolon giyme öenmsiz olduklarını düşünürler kibar, sade bir elbise giyebilirsin ve çikolatada hoş bir hediye olur.

0|0
    0|0
  • Bence elbise giy daha şık olur pantalon biraz özen verilmemiş gibi durur bayramın 3.günü ama bayram sonuçta çikolata götürmelisin çokta heycan yapma :) yinede bol şans umarım herşey istediğin gibi olur :)

0|0
    0|0
  • Munasip bir elbise, orantılı bir makyaj ve gülümseme. .tatli yiyelim tatli konuşalım diye de çikolata. Haydi hayırlı olsun. ..

0|0
    0|0
  • Cikolata al giderken. Elbise giy. Hafif bir makyaj yap. Kadına karşı kibar ol, alttan al.

İlk izlenimler çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • Elbise etek giyme. Tutucu olabilirler. Hem giderken tatlı da al. Sempatik bulurlar bunun dısında heyecan yapma sakin ol :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...