Kondisyon artirmak icin ne yapmaliyim.

arkadaslar kondisyon artirmak icin ne yapmam lazim . sigaram alkolum yok. biraz kilo fazlaligim var ama kalipli kasli biriyim. dayanikliyim. hali sahada herkezin bittigi zaman cok iyi kosabiliyorum ama bana az geliyo bazen de cok yoruluyorum. kondisyonumu artirmak icin ne yapmam lazm. hangi taktikler.

Güncellemeler:
arkadaslar ben zaten spor yapiyorum. gunluk 30 dk kosuyorum onda sikinti yok. fakat yapmama ragmen mesela bazen 30 dk. kada tukenebiliyorum. ve resmen bitiyorum . en az 1 saat ayni tempoda kosmak ve diri durmak istiyorm.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Denize git, yüz bol bol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bol bol koşman gerek.

Bir düzene sokup haftanın en az 3 günü koşmalısın,bunun dışında kendi vücut ağırlığınla da hareketler yapmalısın squat gibi..

0|0
    0|0
  • hergün o süreyi dhada attır ayrı olark spor yprsan iyi dövüş sanatları çok işine yyrr tbi gidersen

0|0
    0|0
  • spor yap tbiki mesela bn kung fu yapoyrum kondisyonum gyt yerinde eğer ypmam dersen sürekli kooş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Düzenli koşarsan emin ol kondisyonun artacaktır. Ama ufak bir öneri: Her gün koşma süreni çok az da olsa arttırmaya bak.

0|0
    0|0
  • Kondisyonun yanına dayanıklılık antrenmanlarını da ekle. 1-2 ay düzenli yap kapı gibi olursun.

0|0
    0|0
    • kondisyon zaten dayanikliliktir. bilerek cevap verseydin keske.

• makarna iyi gelir

0|0
    0|0
  • ajan mı olacn..filmlerdekilere fazla inanama..

0|0
    0|0
  • koş tabiki

0|0
    0|0
  • günde 8 kilometre koş

0|0
    0|0
Yükleniyor...