Fenerbahçe'nin rakibi Arsenal yorumunuz?

Bence çok zor bir kura oldu tahminimce fenerbahçe eklenecek

Güncellemeler:
Elenecek pardon telefondan yazdım :-) ama tabii ki inşallah gruplara kalır bir galatasaray li olarak isterim

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun şimdiden :)

0|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zor maç olur fener için ama elemesi de imkansız değil

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum fenerbahçe oyuncuları başka takımdayken toplamda 12 gol atmışlar.4ü bizde.Alma ihtimalimiz var.2-1 alırız.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olsamda Fenerin kazanmasını isterim tabi ki .

1|3
    0|5
  • %51 FB %49 Arsenalın şansı var diyorlar :))

Eee haklılarda..köklü bir kulüp

0|0
    0|0
  • Türk takımı olduğu için tabiki Fenerbahçe'yi destekliyorum

0|0
    0|1
  • Elenirler herhalde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Arsenal her sene Şampiyonlar ligine katılan bir ekip bu senede büyük ihtimalle gruplara kalacaktır

0|3
    1|0
  • en zoru çekti fener

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bu oyunuyla eleyemez, ne kadar sevmesem de feneri Gruplarda olmasını isterim umarım elerler Arsenali

0|0
    0|0
  • yazık oldu

0|0
    0|0
  • şu bizim tokatladığız arsenal ha, asadf

0|1
    0|0
  • Arsenal biraz daha ağır basıyor kurada ama fenered süpriz yapamaz inşallah. :)

0|0
    0|0
  • Sahasında kupa kaldırdığımın çocukları birbirleriyle eşleşti :)

0|1
    0|2
  • FB ilk maçı 4-2 alır. 2. maçta da FB 1-0 alır. 2 maçta da arsenalin eline verir :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylılar zaten elenecegını dusunur :) ama arsenal diye bir takım bırakmayacak Fenerbahçe :)

0|0
    0|0
  • yorumum = hahahahahahaha

0|1
    0|0
  • ulan salzburg u zor elediniz arsenaldan bahsediyorsunuz.

0|0
    0|1
  • Yeneriz Sorun Yok Şükrüde 3-4 tane atarsak tur bizimdir :D

1|0
    0|1
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Avrupa yollari bitti <3 Neyse artik umre yollarinda sansimizi denicez.

0|0
    0|0
  • Fener alir sol aciktan selamlar

0|2
    0|1
  • Arsenal eski gücünde degil ama fb'nin salzburg maclarında kötü futbol oynadıgını hesaba katarsak,Arsenal bir adım önde gözüküyor.

Arsenal'in en büyük avantajı ise genc olması olacak.fb yaslı bir takım dolayısıyla Arsenal kadar mücadele edemez.

0|0
    0|0
  • çok zor bir kura oldu arsenal şl nin gediklisi ve çok güçlü bir ekip ama inşAllah fenerbahçe turu geçer

0|0
    0|0
  • Gorunen o ama bellide olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe gümbür gümbür geliyor.

1|1
    0|2
  • Belliydi onların gelecegi en saglam onlardı kurada o sebeble onlar geldi

0|0
    0|0
    • Ahmet Çakar yorumu gibi oldu :-)

• orada çıkacak bütün takımlar sizden kuvvetliydi. Oradaki en güçlüsü arsenal değil milandı bu arada ...

• arsenal yerine milanı tercih ederdim !

• Sayfayıda yunan tohumları doldurmuş mk.. İngilizleri sevmem umarım alacağız..

0|0
    0|0
  • Bencede elenecek

0|0
    0|1
  • Galatasaray'ı rakip olarak görmeyen Fenerbahçe'nin bu konuda rahat olması gerekmez mi ? :)

0|0
    0|1
    • Galatasaray in Arsenal i yendigini göz önünde bulundurursak aynen öyle ama şampiyonlar ligi farklı olur surprizde olabilir hezimette :-)

• fener yener de bu cinconcukların iğrenç aptalca yorumlarına bakın allah aşkına fenere olan bütün öfkelerini ve kinlerini kusmuşlar siz busunuz işte kendinizi ancak böyle aptal yorumlarınızla tatmin etmeye çalışıyorsunuz fener yener ya da yenilir sizene size giren çıkan ne ki siz seksi takımınıza bakın önce kendi seksi kulubünüzden çok beşiktaşın ve fenerin haberlerini takip ediyorsunuz aptalsınız işte :)

0|1
    0|1
  • elenecek mi bu soruyu açanda bir cinconlu hiç şaşırmadım sizene bizim rakiplerimizden her işe o kocaman burnunuzu sokmayın cinconluk yapmayın :)

0|2
    0|0
  • Çükü tuttu fener

0|0
    0|1
  • fener hazır ol kocan geliyor :D

0|2
    0|1
  • Fenerbahçeye geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz salzburga limassola benzemz bunlar kahkihkoh

0|2
    1|1
  • Arsenal feneri skecek :D

0|3
    3|3
Yükleniyor...