Yolda yürürken kendimi kasıyorum rahat yüreyemediğimi hissediyorum sanki robotmuşum gibi? nasıl aşarım?

Gizli Üye
Yolda yürürken kendimi kasıyorum rahat yüreyemediğimi hissediyorum sanki robotmuşum gibi? nasıl aşarım? yaşım 20. kendimi başkalarıyla kıyaslayınca nefret ediyorum soğuyorum hayattan neden böyleyim diye
Yolda yürürken kendimi kasıyorum rahat yüreyemediğimi hissediyorum sanki robotmuşum gibi? nasıl aşarım?