Ford focus tdcinin eski kasalarını bilen yazsın önemli..

bozuk yollarda rezalet ama hafif bozuk yollarda idare eder ön tarafı çok sallanıyor 2010 model tdci sizide rahatsız etmiyormu lastik yanakları çok aşırı esnek (olmaması gerekenn kdr] ve süspansiyon çok salınım ve sallanım yapıyor..acaba c 6 alsam dahamı iyidir..

Güncellemeler:
Arkadaşlar birde buna cevap lütfem 2012 ve sonrasında çikan.focuslar dahamı iyi..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Vites geçişlerini seviyorum bir tek. Çok kısa ve sert geçişleri var. seviyorum. Onun dışında tercih etmem yani.

0|0
    0|0
    • bende basmasını ve tipini beğendiğim için almıştım aslında az daha c5 115 dizel alacaktım keşke onu alsaymışım çok yoruyo ama vites geçişleri tipi ve müzik zevki için katlanılır..birde çok ekonominik değil..

• evet, çok harcıyor. ben almam şahsen.

• bahsi geçen focus trend mi yoksa titanium mu? ikisi arasında gerçekten hissedilir şekilde fark var.özellikle izolasyon ve konfor konusunda..eğer trend kullanıyorsanız birde titanium u denemenizi öneririm.ancak aracınız titanium ise,alternatif model olarak citroeni tavsiye etmem,her ikisinide kullanan biri olarak. :)

0|0
    0|0
    • Titanyumu kullanıyorum ama benim şikayetim arabanın çok sallanması bozuk yolda ve çok ekonomik olmaması yeğenimde fuluance var ben 25 yakarken 100 kmde o yirmi yakıyormuş uzunda.. birde araç tamam tipi çok hoş falan ama çok salınım yapıyor ve direksiyon keskin dönışanevralarında yetersiz kalıyor..

• acaba lastik havaları mı fazla? lastik havalarına takmamın sebebi,ben eski işim gereği sürekli dağlara çıkıyordum ford ranger ile.lastik havalarını 3-4 ps indirerek bozuk dağ yollarına girdiğimde hissedilir derecede çukurların ve taşların darbelerini emdiğine şahit oldum.birde onu dene istersen belki bir faydası olur

• Denerim yaa belki j 9 dolmuş gibi gitmekten kurtulurum bozuk yolda..

Yükleniyor...