Fernando Muslera Mı Claudio Taffarel Mi ?

Şimdi tabi ikisinin de oynadığı jenerasyonlar farklı tabi, belki mukayese edilemez de diye düşünebilirsiniz ama yine de ikisini de kendi içinde değerlendirsek hangisi daha öne çıkıyor sizce ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera daha genç henüz tafarelin futbol hayatının yarısı kadar tecrübesi yoktur kaleciler en iyi 30 31 yaşlarında iyi olur mesela şuan volkanın döneminde şuan mesela volkanı kıyaslayan var ama volkan 25 yaşında izleyen bilir ne hatalr yaptığını ama muslera sanki 30 31 yaşındaymış gibi müthiş işler yapıyor yani ilerde Tafareli geçiceğine eminim ama şuan Tafarel

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben Taffarel diyorum çünkü Taffarel çok büyük maçlarda forma giymiş ve o maçların hepsinde bir kalecinin takımı için ne kadar önemli olduğunu göstermişti ama Muslera´nın daha yaşı bir kaleci için genç ilerde Muslera´da Taffarel gibi hatta Taffarelden daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Claudio Taffarel

0|0
    0|0
  • Taffarel'in Henry'nin kafa topunu çıkarışı hala aklımdan çıkmıyor. Muslera da tartışmasız kalite

Çekimser kalıyorum

0|0
    0|0
  • Taffarel Galatasaray a geldiğinde dünyanın en iyisi olarak geldi , muslera ise bize geldikten sonra üstüne koyarak devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Hiç takip etmediğim şeyler

Soruya bir an yazmak istediğim sadece

Ben de futbolu takip etseydim ne olurdu sanki

Muslera daha çok yazılmış, milletin bir bildiği vardır herhalde

0|0
    0|0
  • Claudio Taffarel

0|0
    0|0
  • Şimdilik Taffarel bir avrupa kupası var çünkü ama Muslera onu geçecek gibi eğer 2-3 daha yıl daha kalırsa

0|0
    0|0
  • Muslera tabiki..

0|0
    0|0
  • musleranın refleksleri biraz daha iyi.

taffarel ise tecrübesi ile işi götürüyordu.

musleranın daha tecrübeli hali efsane olur

0|0
    0|0
  • Şu anda Taffarel ama böyle devam ederse bir kaç seneye Muslera daha iyi olacak. Tabi bunda Taffarel'in payı da çok büyük olacak :)

0|0
    0|0
  • bence taffarel derim ben

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel

0|0
    0|2
  • taffarel daha iyi

0|0
    0|0
  • Tabiki tafi

0|0
    0|0
  • Fernando Muslera

0|0
    0|0
  • taffarel benim için bir başka

0|0
    0|0
  • tafarel daha iyi

0|0
    0|0
  • hiç biri işe yaramaz hepsi sıradan kaleciler benimki bunlardan daha iyi anladınız siz :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...