Aşkınız için sonuna kadar mücadele edermisiniz?

Ben nişanlıyım nişanlımı çook sevdiğimi sanıyordum taaaki 1 yıl önce ayıldığım eski sevgilimi görene kadar...Dün yolda gördüm onu darmadağın oldum ,çok acı çekiyorum Şu an onu hala unanutamadım ,dünden beri onu düşünüyorum...Onu düşünmekle nişanlıma ihanet etniş gibi hiss var içimde ...Eski sevgilimde beni seviyor ..Ne yapmalıyım ? bir akıl verin lütfen ...Bu durumda ne yaparsınız?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nişanlanmak ve ya evlenmek için,çok acele etmemek gerek.Hele şimdiki zamanda çok erken yaşta evlenmek,bazen sorunlara neden olabiliyor.Bence kendinden emin olmadan,nişanlanarak çok yanlış yapmışsın.Birde ben merak ediyorum,madem birbirinizi seviyordunuz,neden ayrıldınız?İşte bunun gerekçesi çok önemli,önce bunu sorgula.Sevgi öyle herkesin zannettiği gibi basit bir şey değil,basit bir hoşlanmada değil,hayatın her türden zorluğuna birlikte katlanmayı gerektirir.Sana şunu tavsiye edebilirim:Öncelikle sakin sakin düşün,herşeyi artıları ve eksileriyle.Ben sana ihanet etmişsin demiyorum,ama acele etmişsin diyorum,bazen insanlar içlerindeki boşluğu doldurmak için,öyle bir acele edip,hırsla davranır ki,sonunda ömür boyu pişmanlıklar yaşar.Sanırım seninde nişanlınla olan bağın,bir başkasına olan hırsından kaynaklı olsa gerek,yani eski sevgiline olan hırsından.Haksızmıyım,öyle olmadımı?Birde hayat öyle acımasız ki,bazen sevsen bile,sevmiş olduğun insanı yapmış olduğu yanlışlardan dolayı,kabul edemiyorsun.Öylece olduğu gibi,yerinde bırakmak zorunda kalıyorsun.Bence sen,sakin sakin düşün,kendin karar ver ve asla,sevmediğin ve ya sevemeyeceğin birisiyle evlenme.Birde unutma,elmanın boşluğunu armut doldurmaz.Eğerki sırf evlenmiş olmakla içindeki boşluğun dolacağını zannediyorsan,yanılıyorsun.Sevginin,şefkatin boşluğu farklıdır ve sadece uygun gördüğün insan tarafından sana sunulduğunda,bunu gönlün kabul edebilir.Kararı kendin ver bence,hani eski sevgilinle bir daha birlikteliğin hiç olmasa bile,sevemeyeceğin insanla evlenme ,bunun içinde acele etme,demek istediğimi anlıyormusun?Çok zor bir durum ve bir dönüm noktası senin için,bu yüzden biraz uzun yazdım.

0|0
    0|0
    • cok teşekkur ederim. Esli sevgilim zamaninda çok

yalnişlar yapdi,aslinda o beni mutlu bile edemez ama

.Hem beni terk edende oydu,sora donmek

istedi ama cok gecdi artık. .

Erkekler Ne Diyor 4

• her zaman aşkın için mücadele et. Zaten başkasını severken nişanlını mutlu edemezsin. hazır evlenmemişsinizde, yol yakınken ömürlük hata yapma derim.

0|0
    0|0
    • birini yarı yolda bırakmak kolay degilki

• yurt disinda yasiyor. hem ben 1 ay sora evleniyorum bende baska bir sehre gidiyorum

• başkasına aşıksın ve bir kadın olarak evleneceğin adamı mutlu edemezsin. kendinde mutsuz olursun. kavgalar eksik olmaz.

• İhanet ediyorsun zaten . En korktuğum pis duygu bu işte. Aklının başkasında olması ama sanki seni seviyormuş gibi yapması. Yiğitlik yapıp , açıklada uzamadan bitsin bu iş.

0|1
    0|0
    • onu yarı yolda bırakamam .sevgilime asla bunu hiss etdirmedim, ama canım çok yanıyor

• hatıralar aklına geldiği için kafan karışmıştır ama biten bitmiş zaten zamanında nişanlına odaklan bence tekrar

0|0
    0|0
    • onu gorene kadar hic bir sorun yokdu.sanirim eski gunleri hatirladigim

icin boyle dagildim

• Böyle oluyosan ozaman nisanlini sevmiyosun demektir nisanlina yazik söyle bari evlenmeden önce bitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi söyle bişey var bence düşüncelerde bir nevi ihanet . nişanlın bunu bilse oda öyle hissederdi . en iyi kendin bilirsin hislerini . bunun geçeceğini eski sevgilinin içinde sadece bir takıntı olduğunu düşünüyorsan ve nişanlını sevdiğini biliyorsan devam et yoluna . ama hislerinin bundan çok daha fazlası olduğunu düşünüyorsan eski sevgiline geri dön

0|0
    0|0
    • onu gorene kadar hic duşünmüyordum bile

• o zaman önemseyip kendini hiç üzme toparlanırsın bikaç güne . nişanlınla arana soğukluk girmesine de izin verme :)

Yükleniyor...