Yakışıklı olmak suçmu şu bizim türk kızlarının beyninde

yakışıklı olmak suçmu şu bizim türk kızlarının beyninde yakışıklıysan aldatırsın yakışıklıysan güvenilir deyilsin yakışıklıysan aklın hep başka yerlerdedir yargılamaları haksızca deyilmi bizlere artık bir gün isyannn var diye haykırıcağım

Güncellemeler:
bir soru sordum sorum bayanlaraydı ama maşşalh erkekler ezik erkekler fazla ayzdı ve kıskançlıklarını dile getirdiler bravoya ulan herkes biz gibi olsa bizim ne ayrıcalığımız kalır az bunu düşünün beni eleşdiren ezik erkekler

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• çok yanılıyorsun alakası yok

bir insanın yüzü güzelse içi de güzeldir bence

0|0
    0|0
  • Okurken tebessüm ettim

0|0
    0|0
  • güven eksikligi var :) bide kıskançlık :)

0|0
    0|0
    • çoğu kız böle ama efendim

• kadınların yaratılışnda zaten kıskançlık var ama bide güven eksikliği olunca daha çok oluyor :) hem dizlerden etkilenmede oluyor :) ama bnce genellme yapma :)

• Kendisine yakışıklı diyen insan ne kadar yakışıklı olabilir ki.

0|2
    0|0
    • ben demiyorum siz kızların ilgisi koyuyo bunu ortaya

• he pardon ama o benım kankam deme öyle ona apacı felan çok iyi cocukdur

• Değil mi :) Oyun oynamaya ne gerek var,bak ben peşin peşin söylüyorum çirkinim diye

• Sizin de işiniz zor valla :/ Çok yakışıklısın demek he hmmm...

0|0
    0|0
    • çook yakışıklıyım demedim en azından ben özgüvenım yerimde resimlerim var sneın gibi gizliden laf sokuşdurmuyorum millete cicim

• bu kelimede sneın kaliteni ortaya koydu anladık biz snei ama senden çok var bıkdık senden analdın artık zevk vermıyosunuz

• Bu yorumu kendini düşünerek mi yazdın? Asıl sensin ezik hala sana inanmami mi bekliyorsun ayrıca daha yakışıklı birini de bulabilirdin, çocuk bu fotoğraftaki bunu mu begendin sen?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne suçu, Allah böyle yarattı, söylediklerinle alakası yok

0|2
    0|0
  • evet kanka çok haklısın yakışıklıyız diye çok çekdik dediğin herşeyle yargılandık hiç suçumuz olmadan ee ne demişler bir bedeli vardır herşeyın bizde yakışıklılığımızın bedelini ödüyoruz işde

0|1
    0|3
  • İnternetten başkasının resimlerini yüklüyorsun,bari türk bulsaydın bir tane...

1|3
    0|0
  • Ben çirkinim ve mutluyum. En iyi cevap seçilen arkadaşın egosu tavan yapmış. Sende de var belli. Kendinizi övmeyin. Bırakın millet övsün. Beni tipim ile yargılayan kızla zaten işim olmaz.

0|1
    0|0
    • yanlış anlaşıldıysak özür ama ben kızların yargılarından bahsettim yoksa kendımızı beğenen tipler deyiliz

• bana mi diyorsun ben kimsenin tipiyle kimseyi ezmem karakter önemli tipi olup içi beş para etmıyecegıne o yüzden gönderme yapma lütfen

• Sana demedim ki. Soruyu sorana dedim :) Neden üzerine alındın onu anlamadım? Yaran mı var?

• kanka sen şu gizliden yazan eziklere kulak asma unutma meyve veren ağaç hermzana taşlanır sen kendini üzme dediğin gibi herkes bizim gibi olsa bizim farkılılğımız kalmazdı

0|0
    0|1
  • Yakışıklıysan

havalısın

kendini beğenmişsin

artistsindir

ve arkandan çok sözler söylenr emin ol

0|0
    0|1
  • fotograftaki kişi ben bowers sen kimi yiyorsun ya... millet googledan aratıp görün...

ha çok sikimde mi olup olmaman.. değil ama bir halt olmayan adamların(tip olarak söylemiyorum bunu kimse yanlış anlamasın -camurdan olsun ama adam olsun) internetten foto indirip trip yapmalarına hazmedemiyorum... yok sizce nasılım, yok nedir bu yakışıklıların derdi,yok canım sıkıldı konusalım kızlar... arkadas 99u inanmasa 1'i inanıyor..

git daha az tanınmış birinin fotolarını indirip koy ki belki yedirirsin millete... yedirsen nolcak onu da anlamış değilim de gerçi

0|0
    0|0
    • noldu lan BEN BOWERSin yandan yemişi sesin kesildi...

• adam çakma çıkdı la bide oakdr tarafını tuttuk :)

• sen iyi niyetle yaklaşıyon dostum ondan :) .. hayır millete hakaret etmese istediğinin fotografını koysun hiç önemli değil... bu ergen hem o kişi benim diyor bir de millete hakaret ediyor esas ona kızdım

• Başkasının resimlerini koyarak minicik beyninle burada hava mı atıyorsun? Yakışıklıysan koy resmini öyle hava at bari. Eminim maymunun Ortadoğu ve Balkanlar şubesi sensindir. En iyi cevabı seçtiğin kişide 2. hesabın mı :)))

0|2
    0|0
    • amma kısanç hemcinslerim varmış ben sorumu kızlara sordum kızlardan çok erkekler cvb verıyo analmadımkı derdi,niz ne bizim gibi tiplerle anlamadımkı

• sananne neysem neyım sana giren çıkan ne sende benım gibi yakışıklı olsaydın suç benımmı laa uf yazma bana artık az gurun varsa tabe

• Gurur mu sende olmayan gurur mu? 1,83 boyunda 63 kilo da tüy sikletsin ama utanmadan 1,90 lık vede 90 kiloluk sporcu yakışıklı birinin resmini koymuşsun ve hala gururdan mı bahsediyorsun. Ne utanmaz adamcıksın sen ya? Küfretmerkten başka bildiğinde yok çünkü beynin vede seviyen yok. Beynin bacak arası ya anca küfüre çalışırsın.

• fotograftaki sensen fotograflar profesyonel cekim git manken arkadaşlarınla takıl... fotodaki sen değilsen de bırak yakışıklılar düşünsün sen takılmana bak ;)

0|0
    0|0
    • fotodaki benım ve ben öyle sosyete çevreden deyilim

• ben kendimi biliyorum milletin ne düşündüğü penisimde bile değil

• üstteki arkadaştan öğrendim BEN BOWERS oldugunu neden saklıyorsun kendini... bir de sosyeteden değilim diyorsun :DDD

Yükleniyor...