Uyuşturucu kullanan ünlüler baskını hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hayırlı bayramlar dilerim... Türkiye'de meydana gelen ve birçok ünlünün başını ağrıtan bu uyuşturucu operasyonu hakkında neler düşünüyor ve biliyorsunuz? Tamda askeri olayların açıklanacağı günün sabahı yapılan bu baskınlar ve diğer ünlülerin (geçmişte uyuşturucu kullananlar) neden yok operasyonda? Gezi Park'ına yoranlar ne düşünüyor? Gerçekten onların sağlığı bize ne ama yine de örnek oluyorlar ve bu durum kötü. Sizin görüşleriniz nedir merak ettim...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• allah topunun belasını versin, sanatçı topluma birşeyler verebilendir, bunlar aldıklarını anca toza veriyorlar... demek ki bu türleri iki kırıtanı sanatıçı kisvesi altına sokmamak gerekiyormuş, sokunca bu sonuca katlanmak onlara aval aval bakan bizlerin kabahatidir.

0|1
    0|1
    • o yüzden fazla dizi izlemem :)

• sanatçının adını mok ettiler... bunlara hala rol veren senristlerin yönetmenlerin aklını sevim, gerçi duruma bakarsak a dan z ye istisnalar hariç hepsi kullanıyormuş...

Erkekler Ne Diyor 6

• Kenan imirzalioğluna ve engin altan düzyatan'a çok şaşırdım.. bişey düşünmüyorum parayı bulan azıyor başka diyecek sözüm yok .

0|0
    0|0
  • Ne kadar garip ama,sadece geziye destek verenleri yakalıyorlar,demezler mi adama kardeş madem biliyordun niye yakalamadın aylarca?

0|0
    0|0
  • nedense bana pek inandırıcı gelmedi ...

0|0
    0|0
  • aslında halka mal olmuş bazı kitleler tarafından örnek alınan sanatçıların bence o kimliğini sanatçı kimliğine son verilmesi lazım uyuşdurucu ne yaaa

0|0
    0|1
  • iyi bayramklar.

Şimdi öncelikle örnek konusuna gelelim. örnek mi alıyorsun normalde bu ünlüleri sen ? yani onlar ne derse yapıyor musun? konu sadece uyusturucu olmasın diyelim bilmem ne marka su . o suyu kullanıyor musun? sacmalama ya. bize ne. ne yaparlarsa yapsınlar. kimin umrunda ki?

Bu kadar magazinci olmayın ya.

her olay bir öncekini örtmek icin yapılıyor. Farkına hala varamıyor musun? gündemi nereye cekersen oraya gider

0|0
    0|0
  • boş işler.dikkat dağıtma..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geziyle alakası bile yok adam çatısında hint kenevşrş yetiştiriyormuş başlarına ne gelse başbakandan biliyorlar bu kadar dingil insanlar görmedim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...