Telefon fobiniz var mı?

Yıllar içinde telefonun kullanımı öyle rezil bir hal aldı ki artık telefon her çaldığında panikliyorum. Telefon çalarken alıp duvara çarpasım geliyor. Karşımdaki kişinin ne dediğini değil bir an önce nasıl telefonu kapatabileceğimi düşünuyorum.

- Herhangi bir saat ve zamanda iş yada özel hayatınızda birini ararken onun ruh haliyle sizinkinin farklı olabileceğini düşundünüz mü?

- Operatörlerin şu kadar konuşma dakikası ücretsiz diyerek size o paketleri satarken diğer insanlar öküz gibi arayarak hayatına tecavüz ettiğinizi, vaktini çaldiğınızı düsündünüz ?

Bu ve bunun gibi onlarca gerzek durum var. Siz ne düşünüyorsunuz.?

NOT: Şu an ... modundaki çalışmayan, "telefonu kapat o zaman arkadaşım" ya da "telefonum çalsa da sosyal ortamlara aksam" ya da "sevgilim bir mesaj atsa, arasa" diyen çoluk çombalağa sormuyorum.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Benim telefonun sesi hep kapalı.Mesaj gelse bile sesinden çevre rahatsız olurmuş gibi geliyor:s

Saçma bir düşünce ama neyse.Birini aradığımda da önce müsait olup olmadığını sorarım.Fazla konuşmayı da sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevmiyorum pek .. hatta kayıtlı çoğu numaranın adını açma 1 - açma 2 ... diye değiştirdim .. sıkıntı yaratanlarla konuşmuyorum ...

0|0
    0|0
    • ahaha aynı taktik :))) ama kötü yakalanmıştım birine dikkat et!

• yokk takdiği değiştirmem .. unutuyorum numaraları , kayıtlarıda silmem başına açma yazarım .. yakalasınlar ne utanıcam bu duruma getiren onlar ...

• ne araynım var ne soranım kaybolsa farkında olmam zaar

0|0
    0|0
  • Ben telefonun sesinden vesairesinden değilde akşamları sabah kalkmak için kuruyorum .Her aksam en az bi kere düşünüyorum ya pili patlarsa diye.İlginç bir korku biliyorum.Yaydığı radyasyonuda es geçmemek gerek.

0|0
    0|0
  • telefonumun sesi hep kapalıdır..sesini duyarsam panik oluyorum..bu tür bi fobim var.

1|0
    0|0
  • telefonu genelde alarm icin kullanirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Telefon fobim var biraz. Aranmayı ve telefonda konuşmayı sevmiyorum. Bazen çalar çalar durur açmam. Arayan üstüste arıyorsa önemli birşey vardır belki diyerek açarım.

Telefonu genelde alarmı için ve hatırlatıcı not için kullanırım.

0|0
    0|0
  • Sürekli sessizdedir, telefon sesine tahammül edemiyorum. Eskiden böyle değildi, sadece ev telefonları vardı ve ufakken telefona ilk kim bakacak yarışması düzenlenir ve sezon sonunda şampiyona kupa verilirdi. Şimdi iş cıvıklaştı, her yerde telefon sesi ve telefonla konuşan insanlar.

Hele toplum içinde adap bilmeyip bağıra bağıra konuşanlar var ya tam uyuz oluyorum. Genellikle de kadınlar böyle maalesef.

0|0
    0|0
  • Telefon bence çok gereksi sevmiyorum ama mecburiyet mecburiyete de yine bizler ittik mektupları elimizin köşesiyle ittik

0|0
    0|0
  • aynı ben annemle bile konusurken böyle oluyorum

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimi telefonuma "yalv" diye kaydettim, aradiginda "yalv-ariyor" yaziyor :D

0|0
    0|0
  • ne arayanım ne soranım var boşuna telefon

0|0
    0|0
  • keşke hiç olmasaydı dedigim zamanlar oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...