Sizce bana yapılan bu şey ihanet mi?

geçenlerde nişanlım eski erkek arkadaşının düğününe gitmek istedi izin vermedim bana tamam sen nasıl istersen dedi fakat habersiz gitti

araştırdım biraz bunda önce benden habersiz çoğu yere gitmiş

geçen gene telefonla konuşurken bir arkadaşı aradı benim yüzüme kapattı arkadaşıyla konuştu ben kapatma dememe rağmen yüzüme kapattı başkasıyla konuştu

daha sonra ben başka arkadaşın numarasında mesaj attım canım nasılsın görüşelim dedim bana anlatmadı ben nişanlımla konuşurken arkadaşımın aramasını istedim oda aradı bana numarasını zorlamam dan sonra veri ama mesaj atmış mı dediğimde hayır dedi ben seni arayan kişiyle konuştum mesaj attıgını söyledi dedim evet dedi ama bu seferde mesajın sen nişanlına neden söyledin seni döveceğim olduğunu söyledi ve o arkadaşa benden habersiz ödemeli atmış bana söylemedi

sizce ne yapmalıyım ve bu kızın karakteri nasıl sizce ne yapılması lazım cevaplara ihtiyacım var

teşekkürler...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• gizli saklı iş çevirip sen yakalayınca itiraf ediyor.Güvenilmez bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu kadar gizli saklı iş çevirmesinin altında kesinbirşey vardır.

0|0
    0|0
  • Senin gibi biriyle takıldıgı için salak bence..

1|1
    0|1
  • sana saygısı yok galiba..bu iş yürümez gibi.

0|0
    0|0
  • güvenilecek biri değil dikkat et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kusura bakmada karakter bozuk desek yanlış olmaz herhalde.Saygının olmadığı yerde sevgide olmaz.Nişan diyorsun bak,bunun ilerisi düğün felan derken siz bir yuva kurcaksınız bir ömür aynı yastığa baş koyacaksınız bunları düşünerek bırak eski sevgiliyi yeri geldiğinde arkadaşlarından bile geçebilmeli insan.Sanırım kızın yaşı küçük veya beyni kafa yapısı daha oturmamış veya gelişmemiş.İpin ucunu bırakırsan uçurtma uçar gider başka diyarlara da gider.Bir gün gökyüzüne bakarken gözüne takılan uçurtma tanıdık gelir.Meğer senin bir ara kaçırdığın uçurtmaymış.Elin adamı uçurtmayı gözünün önünde uçurur.

1|0
    0|0
  • sadakatın ve guvenın olmadıgı bır ılışkı kabul edılemez dehle gıtsın

0|0
    0|0
  • İhanet Görünüyor Ve daha da olacak gibi bu tür olaylar ben olsam ayrılırdım

0|0
    0|0
  • bu kızdan herşey beklenir kardeşim güvenilmez bu kıza

0|0
    0|0
  • Bence koy g..tüne tekmeyi..