Kapat

Besin takviyesi önerisi

arkadaşlar body i bırakmıştım tekrar başlayacağım hızlı gelişme için önere bileceğiniz ucuzundan besin takviyesi var mı

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu işe ucuzundan girersen karaciğere, böbreğe yazık edersin. alıcaksan kaliteli bir şey al,sonuçta sağlık bu. musclemaxx'in whey protein'i çok sağlam bu konuda mesela. aminoasit konusunda ise weider ürünleri iyidir. ama ben kardiyo yaparım diyorsan takviye hiç önermiyorum.neden dersen protein tozu saf protein olduğundan kilo aldırmaz. ama kas gelişiminde ihtiyaç duyduğun proteini besinlerden alırsan yağ da alırsın.sonuçta amaç kas kütlesinin yağdan fazla olması olduğundan supplementler daha fazla tercih edilir.ama hiç takviyeye bulaşmadan yemek yiyip kardiyo yaparım diyorsan o daha sağlıklı.ben de supplement kullanıyordum bıraktım.her antrenmandan sonra 40 gr protein alıp(1 litre süt + 2 tam yumurta),günde de azar azar 6 öğün yiyerek istediğim gelişimi sağlıyorum.iyi çalışmalar...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahahaha avatardaki tipe bka :D :D Ekmek arası protein tozu ye ehehehe :D :D

0|0
    0|2
  • İlaç falan mı?

0|0
    0|0
  • 1.5 İskender + kola takviyesi

0|0
    0|0
  • Yumurtaya başkla

0|0
    0|0
    • midemi bulandıyor :( ayrıca prteini beyazında ve ben beyazdan igreniyoru mm

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim proteini bol tutacaksin Body Building de en önemlisi budur proteinsiz çalıştığın zaman sadece yıkım yaparsın ham kas içinse yanında yapım gerekir oyuzden bol protein al ençok tavuktan vardır onun dışında ucuz istiyorsan her türlü sakatatta bol protein var özellikle karaciğer tavuğun ki bile olur onun dışında bol meyve özellikle muz ve süt iç bu besin yeterli olur

1|0
    0|0
  • yağlı ye biraz tereyağı falan ama kesinlikle margarin sana yağı yeme süt iç ama tam yağlı olsun bide yumurtayı rafatan ye

0|0
    0|0
  • protein tozları var aylık kullanımlık 100 lira

0|0
    0|0
  • 3 ay alt yapı olmadan protein tozu kullanımı önerilmez

0|0
    0|0
    • 3.ayımı doldurdum ve protein almayacağım kreatin gibi şeyler arıyorum

• Yumurta

0|0
    0|0