Yıllar sonrasını dusunursek.

biriyle 6 yıl gecırıyorsunuz.ilk elinizi tutan ilk dudaklarınıza degen ruhunuzu oksayan ilk aşkınız evlenmeyı dusundugunuz çocuklarınızın ısımlerını bıle planladıgınız bedeninizi ona teslim ettiniz hayatınızı onun la planladınız ama bir gun aileniz istemedi onu sizden bir seçim yapmanızı istedi ve diyelim ki ailenizi sectiniz ee yıllar sonra nolucak bir başkasını bulursun sana uygun olanı sen diş hekimi olcaksın oysa o makineci diyolar unuturmusum çabuk. nasıl unutuyım nasıl bir başkasıyla aynı hayallerı kurup aynı yastıgı paylasıyım nasıl aşık olucam başka adama aş bir kez degil mi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece ilk cümleyi okudum ve cevabımı veriyorum. BİRİYLE 6 YIL ÇIKILIRMI LA, EVLİLİK OLMUŞ O

0|0
    0|0
    • 6 yılımı gecırdım ve ailem geçmiş karşıma o sana uygun degil bırakıcaksın diyo.

• Ailenle kaç yıl geçirdin?

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsan istedikten sonra untur tamam seviyosun ama ailenle sevgilini asla bir kefye koyma ailen herzman yaninda olur ama el oglu herzaman yaninda olmaz

0|0
    0|0
  • ailen maddi açıdan bakıyor,

ek olarak ailen tipik türk ailesi mantığına sahip, maddiyata dayalı düşünüyorlar.

eğer gerçekten aşıksan onu unutamazsın, tüm ilişkilerinde onu ararsın

0|0
    0|0
  • neler neler unutuyorsun ki zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seninle ayni hikayeye sahobim beni takip seni eklim dertlesirz :'(:'(:'(

0|0
    0|0
  • olmaz imkansız böyle bir sebeplede ayrılamazsınız zeten bir şekilde dönersiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...