Vücut gelişime gideceğim kardiyo ne zaman yapayım

vg yapacağım da biraz fazlam var yağ yakmak için kardiyoyu antrenman sonrası mı öncesi mi yapmalıyım ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Öncesi yapıyorsun gerekli olduğu sürece yapıyorsun bir hafta bir ay vs sen kac kilosun boyun kaç?

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim kardeşim

• rica ederim sanada :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 15

• Kardiyo ısınma ve tempo tutmak için yapılan bir egzersizdir. ben yürüyüş önermiyorum. Vg yapıcaksan eğer , sadece 30 dk bisiklet yapman yeterli olacaktır. Zaten ağırlık ile çalıştığın zamanlarda da ciddi bir kalori kaybın olacak. İdman sonunda da biraz karın çalışırsan netice alabilirsin.

0|1
    0|0
  • Koşu bandıyla başla, vücut geliştirme idmanından sonra da bisiklet yaparsın. Yani kardiyo ile başlayıp kardiyo ile bitirirsin.

0|1
    0|0
  • salondaki hocalar sana söyler

0|1
    0|0
  • Hayır kardiyo ve ağırlık antremanını farklı günlerde yapmalısın.Bir gün antreman bir gün kardiyo şeklinde olabilir

0|1
    0|0
  • sana tavsiyem ikiye ayır %40ını ısınma için antrenman öncesi yap tabi kiloluysan yoksa full önce yapabilirsin yok kilolu isen %60ınıda antrenman sonrasına ayır...

0|1
    0|0
  • hiç yapmıyorsun direk ağırlığın altına gir..;))) ağrılığa başla..

0|1
    0|0
  • spor salonundaki hoca herşeyi söyler sana 3 gen vücut yap :D

0|1
    0|0
  • Öncesi tabi

0|1
    0|0
  • Bence önce yağları yak, sonra vücudu geliştir. yoksa inanki vg sendeki göbeği söndürmez, şekillendirir. başka bir işe de yaramaz. vg bittiğinde hızlı bir şekilde alırsın kiloyu. yani önce kardiyo.

0|0
    0|0
  • Antrenman öncesinde yapmalısın.Boy kilo oranını öğrenebilir miyim ?

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra

0|1
    0|0
  • bilmeem ki ...

0|0
    0|1
  • kardiyo yap, bimle anlaşma imzala,

40 50 kutu ton balığı lazım sana

0|2
    0|0