Sizce ah tutar mı ? Allah dökülen gözyaşlarının hesabını ödetir mi

arkadaşımla tartıştık bu konu hakkında arkadaşım erkek ve daha önce kimseyle çıkmadı duygusuz biraz hiç bişeyi kafasına takmaz. Benim de 4 yıllık sevgilim vardı ayrılalı 2 ay oldu işte ben buna dert yandım sence ahım tutar mı o kadar üzüldüm hayallerimle oynadı sonra da gitti diye o da saçmalama hiç bişey olmuycak ona sen salaksın o napsın hiç de mutsuz olmuycak hayatına devam edicek sen hiç eski sevgilisini üzdü diye hayatı mahvolan birini gördün mü dedi sizce de öyle mi? lütfen ciddi cevaplar verirseniz sevinirim kafam çok karıştı

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• eğer gözyaşlarında senin payın büyük değilse adalet yerini bulur . olmazsa ahiret gününde ona tek tek girer

1|0
    0|0
    • beddua etmem dönüp dolaşır beni bulur. sadece Allah a havale ediyorum bu kdr gözyaşı döktüm hiç bir suçum yokken hayallermle oynayıp gitti sen bunu onun yanına kar bırakma Allahım diyorum. ve evet hiç bir suçum yok bu kadarını haketmedim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kesinlikle

eğerki haksızlığa uğramışsan ve sabretmişsen bunun mükafatını Allah verecektir

Allah minik bir karıncanın rızkını unutmuyorsa değer verdiği insanı hiç unutmaz

herşeyi bir sebebe bağlayıp dünyadaki düzeni işletir

1|0
    0|0
  • İlahi adalet elbet tecelli eder ve elbet herkese eşittir, herkes hakkını eksiksiz alır; er ya da geç..

1|0
    0|0
  • valla çok kişi gördüm. adamın hayatı mahvoluyor kızın ahı yüzünden.

1|0
    0|0
  • nasıl ah ettiğine bağlı mesela sistem 3-4-5 yaptıysan tutma olasılığı yüksek yok ilk yarı ikinci yaptıysan o iş yaş ben söliym

0|0
    1|0
  • Ah etme sende mutlu ol dışarıda kaç milyar erkek var.

0|0
    0|0
  • kimse ne olacağını bilemez.

0|0
    0|0
  • şansına kalmış...

0|0
    0|0
  • O ahlar döner dolaşır seni bulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kalpten ve göz yaşlarıyla yapılan dualar kabul olur bu dünyada olmasa öbür dünyada

0|0
    0|0
    • her namazımda kadir gecesinde ağlaya ağlaya dua ediyorum unutuyum diye beddua etmiyorum ama Allah ım sen bunu onun yanına bırakma sana bırkyrm diyorum sadece

• sen duadan şaşma sürekli dua et

Yükleniyor...