Aramızın bozulmasından korkuyorum ..

Arkadaslar öncelikle herkese iyi bayramlar :)

Benim erkek arkadasım asker 13 günü kaldı gelmesine tanısmayla birlikte 3 sene icerisinde en ufak tartısmamız bile olmamıstır fakat dün bir ilk oldu hemde olmadık bir konuda o denize gitmek istediğini söyledi ben istemedim üzerine tamam dedikce ben tam gaz devam sanırım özel günümdeyim onun gazına geldim yoksa sinirli olsamda sinirimi ondan cıkarmamıs hep düsünerek hareket etmis insanım ama dün atesle barut oldum o tamam dese bile ben duymuyorum.. sonradan okuduklarıma baktım bunları ben mi dedim diye pisman oldum , aramızda sorun yok özür diledik birbirimizden konusuyoruz ediyoruz fakat bugün annemi aramadı bayramlasmak icin normalde hep arar ve bana sürpriz yapıcaktı askeriden erken gelicek ama bana gec tarih verdi karsıma birden cıkarak sürpriz yapmak icin annesi bana söyleyince öğrendim ama bugün o yapıcağı sürprizide söyledi vazgectim sürpriz yapmaktan dedi neden vazgecti ki? Birde annesi 10da binicek 4-5 gibi burada olur dedi fakat erkek arkadasım bana bugün 12de binicem 8 gibi orda olucam dedi anlayamadım bileti alan annesi o daha iyi bilir desem o zaman erkek arkadasım ne diye yalan konusuyor? İlk tartısmamızın iliskimizi etkilemesinden korkuyorum bilmiyorum ben mi abartıyorum ama bana bir el uzatın arkadaslar :( Sürpriz kargo göndermeyi düsündüm heyecan olsun mutlu olsun diye nasıl birsey göndermem gerek onuda bulamadım cünkü atkı badi ayak bakım kremlerinden mektuplara kadar hep yolladım, daha değisik birsey bulamadım,ne yapmalıyım?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten onun denize girmesi yasakki giremez yakalanırsa cezası var onun dısında kavga ettiyseniz bu ikinizi ilgilendiren bir sorun anneni neden aramayıp saygısızlık ediyoki tam bir hıyar bence

1|0
    0|0
    • yok ya geldikten sonrası icin söyledi yani onuda kesin demedi gidersem oraya giderim baska yere gitmem demek istedi hem arkadasımla gidicemde demedi ben nedense ilk defa patladım anlamadım ki banada sabah konustuktan sonra mesaj atmadı müsaitmi olamadı dicem aksama kadar elbet olur gerci bayram bitmedi ama

• ya bence sen bu zaman kadar olan alttan almalarının sineye cekmelerinin patlamasını yaşamıssın normal bence onun su anda yaptıgı seni yalvartmak sana cevap vermiyo konusmuyo ki iyice kölesi ol hata senin miş gibi hissettirmeye calısıyoki sonucta sen bir kızsın ve hiç yapmasanda arada bir naz yapma yasaklama hakkın vardır bence amnn neyse bosver işte sonucta sevgilin elbet düzelir aranız

• Ya o beni üzecek öyle birsey yapmadı ki alttan almalar ya da sineye cekmeler olsun hic birsey yoktu icimde :)olacağı varmıs olmus herhalde o bana cevap vermiyor diiye birsey yok normal konusuyoruz sabah konustuk ettik aramız normal yani anormallik yok :) sadece sürprizi söylemesi annemi aramaması acayibime gitti birde saati farklı söylemesi

• dert etme bir şey olmaz. ama bir daha böyle bir şey yapma. belki sürpriz yapacak.

1|0
    0|0
    • Sürprizi bozuldu ama söyledi artık hevesinimi kacırdım bilmiyorum ki :( ne sürprizi yapabilir ki bu saatten sonra?

• ben özür diledim o da diledi ama annemi aramadı etmedi gerci bayram bitmedi ama böyle yapmazdı

• sor o zaman. konuş onunla. canım neden aramadın de. ne var ki sor gitsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...