Ilk tanıştığımız zaman insanın kalbine bir defa girer ya ...

ilk tanıştığımız zaman insanın kalbine bir defa girer ya bütün kalbi sarar aynen öyle aşık olmuştum sanki endamı samimiliği ve dik duruşu büyülemişti beni. bir kaç defa ortak arkadaşımızla beraber okey oynamalar yemek yemeler ve piknikler felan biraz vakit geçirmiştik. beraber olduğumuz zamanlar her ne kadar mesafeli dursam da biraz hissettirmiştim, onun da biraz yakınlaştıgını sezer gibiydim. velhasıl sonradan öğrendim ki bir erkek arkadaşı var ve problemlitdi araları bunu öğrenince geri çekildim. ama yinede insanın karşısına sevebileceği çok az insan çıkıyor, prensiplerim yine kalbimin önüne geçti ve bir aydır arayıp sormuyordum. ta ki bugün bayram mesajı attı. bende klasik bir mesaj attım. sonra mesajlar ardı ardına akşama kadar sürdü. sormak istediğim acaba o da bir şeyler düşünüyor mu ya da ben mi yaklaşayım. yoksa aramızdaki klasik bir arkadaşlıktan mı ibaret. ne düşüneceği bilmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• En yakın arkadaş ol! Bir kız ile bir erkek asla yakın arkadaş olamaz! :)) Demem şu ki yakında çıkarsınız.Sen kıza özel olduğunu,tek olduğunu hissettir.Kız başkalarına anlatmadığı şeyleri sana anlatsın! Yakın ol,yakın ol,yakın ol :) Erkek arkadaşı ile araları problemliymiş zaten :) Bu sorunlar için sana gelmesini sağla! Amannn! Dikkat etde yavşak durumuna düşme! Bu sefer seni biz bile kurtaramayız :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Açıl kıza şanşını dene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seviyosan ve ilk o hamleyi yaptıysa dalgasına kapıl peşini burakma sonunda kadar dene ve zaferi kendi kafanla kazan yok beceremem diyosan 25 29 hadi yaş 27 desek artık evlenme vaktiii ağaaaa 30 tan sonra sıkıntıııııı olurrrrrrrr paran yoksaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...