Enteresan bir olay anlatayım size.olur mu?

2yıl önce bir arkadaşım vardı sonra kavga ettik ama anımsamıyorum basit bir konuydu sanırım ama görüşmedik bana ulaşacak herşeyi sildim ettim.2 yıl sonra beni buldu bir arkadaşından yardım istemiş faceeme mesaj atmasını istemiş neyse bana ulaştı 2 yıl beni aramış vs tamam konuşuyoruz benim için de ölüyorsun bitiyorsun tamam onuda anladık da.bukadar ulaşmaya çalıştın arkadaşının sayfasından ulaşıp resimlerime baktın daha da beğendin peki şimdi ne oldu haftada 1 mesaj atmak içinmi selam nbr demek için mi ulaştın.ben bu insanları anlamıyorum anlayamadımda.bugün bayramımı kutlamış ve bu tarafa gelirsen haber ver allahın dağı bana baya uzak biryer bir de demezmi bu tarafa geçersen haber ver ya nasıl bir erkek modelisin sen.keşke okusan bunları yakında derim ama suratına:))))))paylaşmak istedim

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• "bu tarafa gelirsen haber ver Allah'ın dağı bana baya uzak bir yer" mi dedi o erkek ? bir dakika erkek mi dedin sen ? bildiğimiz erkek yani hani kimliği mavi olan ? bir saniye ya sen erkek dedin dimi? Travestidir o...! O.o

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Ondan hoşlanıyor musun ? O senden hoşlanıyor. Yapmaya çalıştığı kolay lokma olmamaya çalışmak. Aslında böyle yapması iyi bir şey. Eğer basit olursa her şey, her şey çabucak olup bitiverirse eğer, bitmiştir o senin için. Yitmiştir ulaştığın anda. Kolay lokma olmamaya çalışma politikası. Standart.

0|0
    0|0
  • ewet insanları anlamak zor içiptemi seni aramak istedi acaba tuhaf tipler olabiliyor saçmalamıs bencede kafanı takma uzulen karsı taraf olur kıymetini bilmiyorsa da alttakı bayanda ayıp etmıs hakaret de etmesi begenmiyorsa yorum yapmasında yazmadında birseyler banaa yapılıyor kızıyorumda 5 yıldız verdim soruların harika bence okumaktan dinlemekten sıkılmam da :)

0|0
    0|0
  • Seni kaybetmek ona ağır gelmiş sanırım.Geri kazanması imkansız gibi gözüküyor bırak kafasına göre takılsın senin hayatında yeri yoksa ne yaptığınında pek önemi olmamalı.Hiçbir şey olmamış gibi devam et.Bu arada 2 yıl çok uzun bir süre :))

1|0
    1|0
    • zaten erkek arkadaşımdeğildi olamazdıda hele bu kafayla

• ne kadar büyütmüşsün ya. havan batsın.

buraya yazdın da noldu şimdi kendini mi tatmin ettin. acınacak haldesin haberin yok

1|0
    1|0
  • "Benim için ölüyorsun, bitiyorsun" hahsjsjjsjdjdk. Bir kezbanın kendi totosunu nasıl kaldırdığını anlamış olduk azizim. Kendi kendine gelin güvey olmuşsun sen hahaha.

0|0
    1|0
  • sabır sabır sabır... cinsleri çeken mıknatıs mısın ? ya da bu nasıl erkek anlamadım ?

seviyorsan, hele hele 2 sene sonra bul sonra allahın dağı de ? kusura bakma ama adama bir s... git derler :)

1|0
    1|1
    • bende dedim içimden

• ben artıladım da eksileyeni bilemedim

• istanbul kayışdağından mısın sen ? :)

• ah ahh allahım hep gidip böylelerini bulursunuz.Böyle bir güzelliğe o dağları yakarım dağa helikopter yollarm:)

0|0
    1|0
  • al bu sorunun linkini ona mesaj olarak at :>)

0|0
    1|0
    • haklısın:)

• Peki . İyi geceler .

• size de

• kezbanismous...

0|0
    0|0
  • klasik kadir kıymet bilmemenin ardından yasanan pismanlıklar ve bu nedenle kendi ic dunyasında kendini affetme cabası

0|0
    0|0
  • Odunluk sertifikasını almış biri sanırım bu adam.

0|0
    0|0
  • Gerizekalı boyle kisilerde var benimde aradigim bir kisi vardi bir turlu bulamadim neyse ama szn gbi guzel bayana bunu yapiyor anlamis degilim ayrica byle bir durumda bn oyle laf etmem nerdesin diye sorarim giderim yanina

0|0
    1|0
  • Başlangıcı yapmış işte daha ne yapsın yavaş yavaş yaklaşıyor:)

0|0
    1|0
    • yok be 1 hafta oldu düşün bayramdıda faceden oda bayram kutlamış ahahahhahaha

• ya napsın çekiniyor belliki 2 yıl seni aramış amma nankörsün heee :Dd:d:

0|0
    0|0
  • hayırlı isler :)

0|1
    1|0
  • bu nedir arkdaş manyak galiba bu herif

0|0
    1|0
    • tipte yakışıklı havalı değil yani tipim hiç değil ama bir hava yaratmış kendine aman aman.demek ben bundan bununla alakayı zamanında kesmişim çıkmadım da arkadaşımdı ama davranışları demek tutarsızmış

• aynen.sağol

• insan kendini beğenmişliği olabilir normaldir ama insanlığı cinsse yapılacak bişey yok :D

• Harbi kezbansın.

1|0
    0|0
  • kezban detected

1|0
    1|0
  • erkek ulaşamadımı gözünde değerlenirsin, ulaşınca da tam tersi.. bence durum bundan ibaret:)

0|0
    0|0
  • Dunya degisiyorda nesil degismiyor mu sanki

Kizlarin yerini erkekler aldi artik

0|0
    1|0
    • aynen bende bunu savunuyorum inan bana

• yok sevgilim değil aday da değil sadece beni beğenmiş ozamanlar ve şuan dahada beğenmiş devreye onu bunu sokmuş ama kendi piyasada yok bana arkadaşlarını yadigar bırakmış facede

• Sknti yok ozman ;)

• daha mantıklısını yapabileceksen, sen adama o şekilde yaklaş. Belki yol yordam öğretirsin :)

0|0
    0|0
    • erkek arkım değilki umrum olsun

• O kişi fabrika çıkışı hatalı versiyonlardan olsa gerek.. Yapacak birşey yok.

0|0
    1|0
    • gülüyorum hani beğendiğim de biri değil ama yinede okadar uğraşmış vs dedim iyi niyetli davrandım aaaa olana bak.okadar arkadaşlarını devreye sok koca adamlar bana yazıp dursunlar 1 hafta boyunca.kalkıp sonra deki gelirsen uğra bu tarafa oldu paşam

• Salla gitsin, muhattap olma..

Herneyse. İyi geceler.

• sağol .size de

• yok arkadaş güzel kadınlar burada hikaye anlatamaz.seni haberin yok mu?

0|0
    0|0
  • (: erkekler zaman zaman boşluğa düşer, buda öyle bir şey işte.

0|0
    0|0
  • çok güzelsin.

0|0
    1|0
  • Sizde şanslılardansınız yani :)

0|0
    1|0
  • akıl yaşta değil baştadır..yaş olmuş ama akıl biraz eksik

1|0
    0|0
  • belki oda delice yazmak istiyodur ama baskı yapıp seni kaçırmak istemiodur empatiii

0|0
    1|0
    • ahah tren çokdan kaçmış bakalım yolumuza boşver:)))

Kızlar Ne Diyor 8

• Ulaşamadığı için kıymetliymişsindir. Tabi bazı şeyler elinin altında olunca değeri kalmaz. Ahh kişiliksiz öküz.

0|0
    0|1
  • nersei enteresan anlamadım

0|0
    1|1
    • boşver soru sormadım başımdan geçen bir şeyi anlattım.enteresan olan kısım şu:bir erkeğin kız için ölüp biterken allahın dağına gelmemesi 2 sene kızı araması bulması ama 1 hafta olmuş aramaması.

• Senin için ölüp bittiğini nerden biliyon ameke. Sen kendini abartmışsın be aplacım

• Abazan erkek işte neden peşinde dolaştığı önemli değil mantığada gerek yok kız peşinde dolaşıp rahatsız ederek besleniyorlar -,-

0|0
    1|1
  • sevgilin mi?

değilse sorun etme.

0|0
    1|1
    • yok aman değil olmasın da:)

• Soru nerde ?

0|0
    0|0
  • amaannn...boşver...zevzeğin teki belli ki

0|0
    0|1
  • Resim diyorum, dikkat çekici. Soru bahane...şahaneee.

0|0
    1|1
    • yok ya normal bir tip o resimdeki inan havalı vs değil dikkat çekmez sokak dada.ben neysem oyum:)

• oldu canım, biz sizi ararız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...