Bi insanın hayalleriyle oynamak bu kadar kolay mı

bu bayram günü beni sinir etmeye çalışıyo heralde bir erkek ne diye ciddi düşünmediği bir kızı 4 yıl oyalar madem olmuyo ciddi düşünmüyosun niye hayallerimle oynadın nasıl bir mantıktır bu 2 ay oldu ayrılalı ama en kötü günlermde yanmda olmadı moralimi de baya bozdu üstüne o mutlu ama ben hala acı çekiyorum hak mı bu dün de face ine bnu yazmış : vazgeç, hiç olmayacağını bile bile hayalini kurduğun herşeyden... Ki günü geldiğinde hayal kırıklıkların haddinden fazla olmasın. amacı ne bunun dengesiz sinir etti beni

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• koreli erkeklerden hoşlanan bir ünlüyü seven vardı o sen miydin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ederler...

0|0
    0|0
  • bence onu kendine yazmıştır. unut gitsin onu. arkadaş çevreni genişlet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oyalar canım oyalar ciddi düşünebileceği birini bulana kadar normal biriyle takılır iştee

0|0
    0|0
  • senle aynı kadderimiz sevmiyor bacım sevse bunları yazmaz allah yardımcın olsun aynısını yasadım 1, 5ay oldu benimde ama ben face bakmıyorum biel daha beter üzülmemek adına

0|0
    0|0
    • ben de bakmak istemiyorum dayanamıyorum ama zaten face mde yok arkadaşımda var ona sordum artık yoruldum ben sınavım var bu yıl bir daha hazırlancam o üniye gidiyo bu yıl zaten o yzden bırktı beni napcam ben olmuyo unutamyrm :(

• inşallah :((

• bugun ilkdefa baktım benim yazılarım hala duruyor

Yükleniyor...