Kapat

Annenizin tanıştırdığı kişiyle evlilik hakkında ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar sorum evliliğe giden bir flört hakkında...

Öncelikle belirtmek isterim ki söylediğim şey birbirinizi nikahta görürsünüz anlayışına sahip olan görücü usulünden biraz farklı...

Ancak bireylerin kendilerinin tanışarak evlenmesi durumunda ailelelerin uyumsuzlukları vb. nedenlerle de boşanmalar yaşanabiliyor...

Flört ederken siz ciddi birşeyler düşünürken karşı taraf evliliğe karşı çıkabiliyor kendiniz tanıştığınızda... Bir de ailelerden son dakkaya kadar gizleme sorunsalı var...

Ancak ailelerin bildiği bir ilişki daha sağlıklı gelişiyor ve ailelerin uyuşmaması olasılığı minimuma indiriliyor... Geriye kalan sadece bireylerin anlaşması oluyor... O da bildiğimiz flört dönemindeki ilişkiler gibi kişilerin kendine kalıyor...

Demek istediğim en başından ailelerin bildiği ilişkiler daha sağlıklı gelişiyor ve sağlam temeller üzerine oturuyor...

Öte yandan toplumumuzda şok da hoş karşılanmıyor sanki annenin eş bulması özellikle de bir erkek için.. Hani ezik misin de annen buluyor ? der gibi mi düşünüyorlar acaba toplumda ?

Siz ne düşünüyorsunuz? Ailenizin tanıştırdığı biri ile flört eder misiniz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ailemin istediği onayladığı kişiyle evlenmek isterim.Ailemin önerdiği biri varsa, elbette denerim.Bakarım bana uygunsa hoşlandıysam sevdiysem devam ederim.Ancak sırf ailem istedi diye balıklama atlamam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ben etmezdim ama deneyedebilirsin

0|0
    0|0
    • neden peki?

• bilmiyorum belkide hayatımdaki insanı sevdiğim için ondan başkası olmaz düşüncesiyle.ama normalde şöyle de düşünüyorum biri yok bir tanışabilirsin ama ben yapamazdım biraz ters geliyo yni

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok mantıklı aslında. Ayrıca kendi bulduklarımdan bir cacık olamadık ben topu anneme attım bile. (dokmuşum aşkına)

0|0
    0|0
    • ben de ...

Kendi bulduklarımız ya ***pu çıkıyor kabul etmek istemesek te ya da bizi kullanmaya çalışıyorlar...

En son çıktığım kız arkadaşım benden iç çamaşırı istemişti... Nitekim cinsellik felan yaşadığımız da yoktu...

• Benim bulduklarım oruspu değildi de gerçekten garip insanlardı. Kafamın dengi tek bir insan oldu hayatımda onuda saçma bir aile muvzuğundan ötürü kaybettim. O günden sonra bu kararı verdim.

Yükleniyor...