Hayatta herşeyin boş olduguğunu bugun bir daha anladım fakat elimden birşey gelmiyor ne yazıkki

bugun bayram dolayısıyla akrabalarla göruştük insanlardan bir kere daha soğudum şuanda basım çatlıyo ne para ne pul ne bişeyin önemsiz oldugunu bir daha anladım ne yazıkkı kuzenımın birisi karısının tarafına dönmuş onun ailesiyle arkadaşlarıyla görüşüyo bizden biç bir haberi yok öbür kuzenim ise daha nişanlı olduğu kıza hediye almaktan değer vermekten aciz o kıza hayatını karartıcaksın demek istyorum ama yapamıyorum ne yazıkkı olmuyo. ve başka bir akrabamıza gittik onca paraları malları trilyonları war ya adamların az buz mal mülk değil marmara adasından tutunda bayrampaşanın arnavur köyün esenlerin yarısı onların oncada para war ellerinde iphoneler apple tabletler mercedes arabalar tonla madii şey war ellerinde ama bugun annelerini gördüm ki kadın erimiş bitmiş böbrek nakli bekliyo damar nakli aldı bir hafta kadar önce gelinleri desen hem yanındadalar hem o tatil bu tatil bütün ülkeyi gezdiler oğluları soruyo iymisin warmı bişey ama boşa bir kızı yanında oda erimiş bitmiş damadıda karısının gözüne bakıyodu hasretinden zor tuttum kendımı ağlamamak için şimdi başım çatlıyo nealevilik ne sünnülik ne mal ne bişey hepsi boş bu insan oğlu neden bu kadar duygusuz bu kadar yapmacık böle olmak zorundamı insan oğluu ne insanlara güvenim kaldı nede insanlıgım kaldı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Boşuna demiyoruz herşey sayısal , analitik diye . Herkes gömmüş kafasını kuma deve kuşu gibi , tutturmuş bir terane , yalanlarla yalandan yaşıyor . Gerçeklerin peşine düşüp gerçekleri bulup her insani insanca yaşatabiliriz . Her insanın istediği mutluluk ve insanlara mutluluk getirecek şeylerde yeryüzünde mevcut değil değil ama ne bir gerçek duyarlıklık ne bir gerçek samimiyet ne herhangi bir kişide ,toplumda , kurumda yeryüzünde herşeyin hammedesi mevcut , iş gücü mevcut , bilgi teknik mevcut ama insanların mutlu olmalarını sağlayacak insani düzeni ve maddesel düzeni hayata geçirecek kafa mevcut . Yok YOK YOOOOOOOOOOOOOK .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sizinkisi de garipmiş..bende akraba yokluğundan sızlanıyordum soru sordum hatta..sence hangisi daha iyi..

link

0|0
    0|0
  • insanları tanıdık ca hayvanları daha fazla seviyorum bu sözü boşa soylememişler

0|0
    0|0
  • haklısın walla :(

0|0
    0|0
  • Zaten önce sağlık sonra huzurun olacak gerisi boş...

0|0
    0|0
  • boşverrrrrr kendine bak sen

0|0
    0|0
    • onları gördukce bakamıyorum tam köşeye sıkıştım tutunucak dalım kalmadı derler ya tabiri caizse öyleyim annem babam warda yeri geliyo onlarda uzuyo kırıyo

• Öyleyse insanlardan uzak dur kafanı başka yöne çevir iyi insanlarda var nerde bilmiyorum daha görmedim ama var diyolar yani vardır umarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...