Süper kupayı kim alır?

objektif yani tarafsız ve açıklayarak kupayı kimin alacağını söylerseniz sevinirm iddaa tahmini tabi bide not mereleş selçuk şahin fb yok gs de imparotor ve reis cezalı

Güncellemeler:
oranlar 1.95 gs 3.30 brb 2.60 fb
herkes gs diyoda bende gs diyorum ama açıklamalı şu nedenden yorum misal gs kadir hasta ks yi 3-1 yendi takım zemine alışık uğurlu yorum istiyorum

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• Galatasaray son 2 yıldan beri final maçlarını çok iyi oynayan ve kazanan bir görüntü ortaya çiziyor Ayrıca işin ucunda kupa olduğunu düşünürsek bu senede kupanın sahibi Galatasaray olacaktır

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fenerbahce ve Galatasaray ikiside hücum futbolu oynamaya çalışıcaktır elbet. Ama Fenerbahçe tam istediği oyunu sergileyemiyor. Galatasaraydaysa stabil bir oyun var. Sow webo kuyt üçlüsü GS`yı zorlar gibi geliyo. Burak iyi oyun sergileyemiycek bence, Alves izin vermez ona :D ayma yinede kesin bişey söylemek olmuyor.

0|0
    0|0
  • Fenerin salzburg maçlarında ki performansını göz önünde bulundurursak ve galatasarayın çok daha hazır olduğunu düşünürsek galatasarayın çok rahat alması lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 2-1 fenerbahce kazanır.

0|0
    0|0
  • Eğer Fenerbahçe savunmada istediği şeyleri yapabilirse, Fenerbahçe kazanır. Orta saha ve ileri uçta bir sorunu yok Fenerbahçe'nin. Tek sorun arka dörtlü.

0|0
    0|0
  • Gs rahat kazanacak diye düşünüyorum hiç kusura bakmasın Fb'li arkadaşlar bu Gs saltanatı kolay kolay yıkılmaz.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Gsyi Sahadan Siler ...

0|0
    0|0
  • Garanti fenerbahçe alıcak

0|0
    0|0
  • sow gününde olursa galatasaray en az iki gol yer bence

0|0
    0|0
  • Galatasaray alacaktır.