Moraliniz bozuksa, gerçekten ilgi duymadıgınız birisiyle görüşür müsünüz?

Yani demek istiyorum ki, moraliniz bozuksa biraz depresyondaysanız; size gerçekten hayran olan , beğenisini ifade eden veya belli eden birisiyle ; ondan hoşlanmıyor olsanız bile yakınlaşır mısınız ?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• kimsenin duygusuyla kendi moralim bozuk diye oynamam ya heleki adamın bana duygusu varsa benim ona bi adım gitmem demek adamın benle ilgili 5 hayal kurması demek sonrada hayal kırıklığı yaşaması demek yok yapmazdım

0|1
    0|0
    • güzel bir cevap olmuş. doğru bu umut vermek olur kesinlikle ,ama böyle şeyler oluyor gibi hayatta başkasına kızıp kıskandırmak için çıkanlar.. , gerçi çok emin olmasam da

• cevap yazmadan önce diğer cevaplara baksam iyi olacak sanırım aynı olmuş ama sen daha erken davranmışsın +1 güzel cevap..

• tesekkur ederım

Kızlar Ne Diyor 14

• Moralim bozuksa, gerçekten ilgi duyduğum biriylede görüşmem, ilgim olmayan insanla zaten görüşmem .

Neden senden hoşlanmadığını bildiğin biriyle vakit kaybediyorsun ki

0|1
    0|0
  • Hayır yapamam bunu daha çok bunalıma gırerım.

0|0
    0|0
  • Yaptım çok . Ama bu durum moral bozukluğunu artırıyor .İnsan her zaman iltifata , ilgiye ihtiyaç duyar ama doğru kişiden gelen ilgi daha bi başka oluyor . Her zaman ilgi duyduğu bilinen birinin bunu tekrar tekrar ilan etmesi sıkıcı bi kitabı tekrar okumak gibi .

0|0
    0|0
  • ayrılıklardan sonra başka birine eğilim çok oluyor kim olduğu pek farketmiyor ben de yaşadım ama konuştuktan sonra kendimi hep kötü hsssettim ve durumumu üzüntülerimi paylaştım ve uzak durdum çok iğrenç bi durum ama erkeklern böyle düşündüğünü sanmıyorum hergün farklı bi kızla aktivite yapabiliyorlar eğleniyorlar

0|0
    0|0
  • Moralim bozukken birinin bana hayran olması, üstelik hoşanmadığım birinin beni mutlu edemez.Yakınlaşmakta kendime saygımı kaybettirir

0|0
    0|0
  • eğer aklımı başımdan alıp bni mutlu edebiliyorsa görüşürüm

0|0
    0|0
  • ben yaptım bir kere sonu hüsran oluyor.kendi açınızdan tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Hayır, gider arkadaşlarımla görüşürüm depresyondaysam.

0|0
    0|0
  • Evet ama her zaman işe yaramıyor maalesef. Bir de sonra vicdan yapıyor insan..daha beter.

0|0
    0|0
  • Karışıklıkta bazen insan çok tuhaf mecralara sekebilse de, çabuk kendimi toplarım.

0|0
    0|0
  • Yapmam kesinlikle. Kendimi birazcık iyi hiisedeyim diye karşımdakinin duyguları ile oynamam.

0|0
    0|0
  • evet çok ileri gitmeden

0|0
    0|0
  • Hayır aslaa.. Kendimi bi başkasıyla avutcak kadar aciz değilim.

0|0
    0|0
  • hiç olmadı diyemem yaptım böyle şeyler zamanında belki yine olsa yine yapabilirim insan kendisini birazda olsa iyi hissedebiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Morali bozuk olduğu zaman birisi ve çok yalnız ise aradığı herhangi biriyse o kişiye yakınlaşabilir.

0|0
    0|0
  • üstüme para verseler yine yapmam...

ama dedigin sey moralin bozuk ve o an kousabilecegin biri yok, o durumda belki biraz uzak birine kendini anlatmak iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • o kadar da değil zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • kendim adına kabul ederim moralim kötü olduğu anda bile benim yanımda beni bu kadar seven kişiyi zaten zamanla severim diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ne kadar kötü olursam olayım, hoşlanmadığım birine yakınlaşabileceğimi sanmıyorum hem bu onu kullanmak gibi geliyor bana, düzeldiğim zamanda senle işim bitti artık iyiyim mi diyeceğim, hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • daha once yaptim sirf egomu tatmin icin... pohpohlasinlar diye yaklasirdim oylelerine ama zamanla anladim ki alkol gibi sadece gecici olarak kotu olan olayi unutturup ardindan daha cok hatirlatiyor bu durum

0|0
    0|0
  • yaptım ama karşı taraf üzülmesin diye de uğraştım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...