Bursaspor'un avrupa kupalarına erken vedası

Bursaspor bugün çok vasat bir oyunla avrupa kupalarına tahmın edilenden çok daha erken veda etti ve lig için taraftarına hiç ümit vermedi sizce bu yıl bursaspor düşme potasına oynayan takımlardan biri olur mu ?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Bir BANDIRMASPORLU olarak komşumuz Bursaspor'un bu yenilgisi beni çok üzdü. Bugün ben Bursa'daydım Bursalılar sevinç içinde maça gittiler.ama ne yazıkki 3-0'lık bir hezimete yenik düştülar. Kaderde bu da varmış ama Bursaspor canını hiç sıkmasın onlar Türkiye'de zamanında inanılmazı başardılar ve adını Şampiyon Bursa diye duyurdular. Böyle şeyler olacak ki futbolun zevki çıksın.Yine de teşekkürler süper ligde Bursaya başarılar...

BANDIRMA & BURSA

Üzüntünüzü paylaşıyoruz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ertuğrulun takımdan ayrılması bunda etken ,düşme potasında olacağnı sanmam ama eski gücünde de olmadığı kesin.

0|0
    0|0
  • Şampiyon olduktan sonra bir anda çöküş dönemine girdiler

0|0
    0|1
  • Bursadan ümit yoktu zaten o yüzden şaşırmadım

+5***** :)))))))

0|0
    0|1
    • Fener'in cezası geri çekilince şampıyonlar ligi bizim hakkımız diye o kadar yaygara çıkarmışlardı bişey yapacaklarını sanmıştım bende :)

• aynen :D

futbolda nasıllar pek bilmem de allahtan iyi bir basketbol takımları var tofaş diye asasddfdg

Erkekler Ne Diyor 16

• onla bunla dalga geçmeyip kendi işlerine bakmadıkları için bu haldeler

0|0
    0|0
  • yıllardır bir tecrübemiz eksik diyip durdular. sımdı ıse her seferınde nasıl elenilıri tecrùbe edındiler. Ananasının ligi ne ki çocuklarıda ne ola asadf

0|0
    0|0
  • vasat bir takıma elenmesi kötü

0|0
    0|0
  • Bursaspor istikrarlı bir takımdır her sene ilk 5 e girer

0|0
    0|0
  • REZALET BU KADAR OLMAZ ADAMLAR KAÇ MİLYON TL ALIYOR KAÇ KİŞİ BU ÜLKEDE O PARALARLA DOYAR YÜKSELİR SEN GİT 1 MİLYONLUK TAKIMA YENİL BURSALILAR BUNU PRETOSTO EDİP BURSANIN İÇ SAHA MAÇLARINA EN AZ 3 HAFTA GİTMEMMELİDİR

0|0
    0|0
  • Bu taiwo ne alaka arkadaş bir adam toptan korkar mı ileri gidip defansa gelmez mi saha içinde ne yaptığı belirsizdi resmen deli etti beni...

0|0
    0|0
  • bursasporlu olarak derin üzüntüyle beraber bursasporun içindeki cemaat kendini iyice açığa vurdu diyebiliriz. Erkan Körüstan umreye gitsin Osmangazi belediye başkanı transfer yapsın bu mantık ne olabilir ki ? lig sezonu içinse küme düşme olmaz ama ilk 4-5 artık uzak ihtimallerde...

0|0
    0|0
  • Beklenen bi' şeydi, Bursa'nın vedası.. (en azından ben bekliyordum)

0|0
    0|0
  • Daha Dandik Takıma Yeniliyolar Bide Fenerin Ceza Almalarını Bekliyolardı O tAKIma 3-0 YENİLMİSLERSE ACABA SALZBURG KAÇ ATARDI :D

0|0
    0|0
  • Fb yi uefa eleyeceğinden nasılsa devam edeceğim diye pek kasmamıştır :D

0|0
    0|0
  • bursa düşmez potada da olmaz

0|0
    0|0
  • Doğru dürüst transfer yapılmadı o yüzden yenildi. Ligde toparlanır bence ilk 5`e girer bence. düşme hattına falanda oynamaz.

0|0
    0|0
  • Bursa ölmüş taiwo, tuncay falan hemen yollucan batalla dışında topçu yok takımda.

0|0
    0|0
    • Taiwo geleli kaç hafta oldu? Ya da geldiğinden beri kaç maç oynadı?

• Ben iki maçını izleyerek söyledim taiwo marsilyadaki gibi değil bitmiş bence, kilolu zaten çok net anlaşılıyor bugün taraftrarda ıslıklayıp yuhaladı moral olarak çöktü maç içinde düzelir inş ama ben pek umutlu değilim.

• Sonu inş ankaragücü gibi olur.

0|1
    0|0
  • bi cacık olmaz bursadan geçen yılda elendiler zaten kayseri gitse daha iyiydi resmen

0|0
    0|0
  • Nedense hiç şaşırmadım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...