Arkadaşlar eski sevgilim beni arıyor ama hiç bekle,iyordum namaya çalışıyor bu sizce??

merhaba arkadaşlar eski sevdiğim çocuk bir zmanlar seni köpeğim ettim diyen biri ve ertesi gün felç geçirip benim ahımı alan çocuk 3 gün önce beni aradı daha doğrusu yeni numarmı bilmiyordu kaza yaptığında annesini ben aramıştım oda 3 gün önce beni aradı ve şoktayım ben çook sevmiştim ama o dalga geçti sevmedim dedi hep başka kızların yanındayken arardı sinir hastası oldum onun yüzünde n beni araması sizce normal mi bu beni sevdiğini mi gösteriyor ? Unutmadığını eğer öyleyse kaza yapmadan önce neden sevmedim dedi biz m onunla yakınlaşmamamız olmadı mesafeler diyelim napmaya çalışıyor sizce bu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bayram geldi ,yaz geldi malum birini bulamnadı baktı eski defterleri karıştırmaya ;)

0|0
    0|0
    • ya ama çocuk felç konuşamıyor ben üzülmüştün hani yeni yeni konuşabilyor :(

• Ararsa normal konuşursun sende sonuçta bir kaza geçirmiş..

• aynen ama onnla knşnca içim sıkılıor darlıor :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Felç geçiren biri nasıl arıyor?

0|0
    0|0
    • oooo 2012 24 hazlranda sol kolu hasarlı konşması tek tük öyle ... Kuzeni arıyor o knşyr

• teneke bağla :/

0|0
    0|0
  • gıden gerı donuyorsa sevdıgınden degıldır kaybettıgındendır daha ıyısını bulamadıgındandır...sevseydı hıc bırakmaz emın ol dalgada gecmezdı bızde yasadık bunları..ınsan mutlu oluyor ama gerceklerden kaçmakta ıyı bısı degıll...

0|0
    0|0
    • haklısında onu isteyeni çookk o kaza yaptı ahımı aldı feci hemde felç geçrdi ahımı çok aldı felçli konşmsı bile tek düz

• üzülmüyorumm ki artık soğdum ondan.

• her seyın hayırlsı...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...