Başkası adına sevinip kendi adınıza üzüldüğünüz en uç olay neydi hayatınızda?

Soru basit...Adına sevinip kendiniz için yıkım denilebilecek bir olay yaşadınız mı hiç?

Bunu kıskandığınız için mi yoksa başka bir sebepten dolayı mı hissettiniz?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Soru güzel bence. Ama ben başkası adına sevinmem pak :)) Huyum kurumasın :) Benden sana beş puan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben bu konuda bencilimdir valla.benim üzüldüğüm konu için başkası adına mutlu olamam kendime haksızlık olur bu

0|1
    0|0
  • eski sevgilim gitarını satcağını söylediğinde..para kazanacağı için onun adına sevinmiştim ama bir süre boyunca bana gitar çalamayacağı için üzülmüştüm :/

0|1
    0|0
  • Çocukluk arkadaşlarımın bebekleri olması sevindirici ama benim için üzücü

1|2
    0|1
  • Ben uzulurkn baSkasi adina sevinemem

0|1
    0|0
  • Senin yaşadığın olay neydi ? Onu merak ettim soruyu okur okumaz..

0|1
    0|0
    • sayısız birçok şey..hatta hayatımda olan hemen hemen herşey :)

• Aşağı yukarı herkesin böyle bir durumu vardır diye sordum :P

• :) aynen öyle

• sevdiğim adamın başka bir kızla evlenmesi mutluluktan uçuyordu

0|2
    0|0
  • sayılır kişiye göre değişiyor

0|1
    0|0
  • en yakın arkadaşım okul birincisi olurken benim zar zor sınıfı geçebiliyo olmam :D

0|0
    0|0
  • ESkilerden çokkk eskilerden tanıyıp ama güvenemediğim icin evlenmeyi kabul etmediğim kişi, akrabamla evli ve bebeği olacagını duymak..

0|1
    0|0
  • arkadaşlarımın erken yaşta hayata atılmaları

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir zamanlar birine ilgi duyuyordum o bunu bilmiyordu ona odaklanmıştım sonra yakınlaşma oldu bir şekilde kısa bir süre sonra gördüm ki kalbi başkasına aitmiş ve acı çekiyormuş bir gün bana mesaj attı çok mutluyum diye o an yüzümde tebessüm oldu onun adına bende mutlu olduğumu hissettim birden,kendim için yıkım olmadı asla bencil bir yapıya sahip değilim.

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım evlenirken ben hala sap sap geziyor olmam onun adına mutlu oluyor olsam da kendi adıma tam bir hayal kırıklığı...

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kız nişanlanırken , onun adına seviniyyordum , ben ise erkek adam ağlamaz derlerdi lafına rest çekiyordum

0|1
    0|0
  • Dostumun evlenmesi...

Oun adına sevindim ve imrendim ona. Bu genç yaşta bir düzen kurdu.

0|1
    0|0
  • Sözlenmiştim. Ama bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldık. Bi süre sonra evlendiğini duydum. Onun adına sevindim ama kendi adıma üzüldüm. Zamanımı boş'a geçirdiğimi düşündürdü bir şey bana. kıskanmadım. bencillik yaptım

0|1
    0|0
  • sevdigim kiz bana abi deyince iste ben orda yilirken kiz adina cok sevindim cok ufakti lan

0|1
    0|0
  • En uç değil de başkalarının benden daha başarılı olduğu zamanlar.

0|1
    0|0
  • kankamın benden yüksek not aldığı sınavlar başka ne olacak lan :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...