Galatasaray C.Ronaldo'yu alabilir mi?

Galatasaray C.R yi alabiliirmi..

Ülkemize her dönem Dünya yıldızlarını getirerek Bu konuda klasikleşen Galatasaray Böyle bir bomba patlatbilirmi?

Güncellemeler:
'Sizin Hayellerinizin Bittiği yerde Bizim Gerçeklerimiz gene başlar bakarsınız :))

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Belki ilerleyen zamanlarda Türkiye'de futbol gelişirse neden olmasın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 22

• Hayatta gelmez

1|2
    0|0
    • Niye gelmiyor baros sen geldin o niye gelmesin 36 yaşındadamı gelmez ?

• Baros para ise para bizim başkan onu ne yapar eder isterse alır..

• Galatasarayda şahısların parası külübün kasasına girmez girmemelide

• Adanalı bir genç var çok benzeyen.

O işe bakın bir.

Play Station da bile olmaz o iş.

0|1
    0|1
    • Haha Adanalı ronaldo benziyor ama bayağı :)

• 36 yaşında

0|0
    0|0
  • Az önce ronaldo, messi, neymar, robben ile sözleşme imzaladı gs david luizde çok gelmek istiyormuş ama imparator saçları kestirmeden gelme diyormuş david luiz twit attı içiyormuş saçlar mı gs mi diye dertli dertli..ve transferler için tebrik ediyorum her maç ortalama 3 gol bekliyorum...

0|0
    0|0
  • Koyu cimbomluyum aama zorr yaa ilerde belki

0|1
    0|0
  • Galatasaray her dönem dünya yıldızı mı getiriyor ? Ve bu klasikleşmş hali mi ? Gelen futbolcuların ne kadar süre oynadığına ve yaşlarına bakalım lütfen.Bugüne kadar Drogba ve Sneijder dışında bir dünya yıldızı gelmedi . Soruya gelicek olursak biraz gerçekçi olalım . CR7 fiyatı, galatasarayın yarısından fazla ediyor :)

0|0
    0|0
  • Ronaldoyu alaiblmeniz için kulübü satmanız gerekiyor =)

0|1
    0|0
    • Belli olmaz orası ;)

• :))) peki falcao hiçte hakkınız iyi takım yaptınız demedinya bişi diyemiyorum ..bjk hedeflerini küçük tutmasaydı şuan fenerin yerine ş.ligine oynardı..

Q7 de yanlış yapıldı vs vs neyse güçlü bir beşiktaşı ben isterim şahsen

• 3 büyük var gerisi yalan hacı tabi 3ünün arasında geçmeli 3ü temsil edecek avrupada diğerlerinin hali belli direk eleniyorlar umut yok onlardan

• Mıçsında bokuyla oynasın 6s o kadarda değil .

0|0
    1|1
  • Marifet dünya yıldızı getirmekte değil ki. Sırf iki forma fazla satmak için ne paralar dökülüyor transferlere. Bunun en yakın örneğini olarak Beşiktaş var mesela. YD Beşiktaş başkanıyken ne transferler yaptı ve kulübün şu anki hali ortada. Aynı şeyi bir dönem Aziz Yıldırım da yapıyordu, yavaş yavaş bıraktı o işleri. Çünkü dünya yıldızı getirdiğin zaman %80 hüsranla sonuçluyor işin sonu.

0|0
    0|0
    • Amaç iki forma değil .. emirates cup bunun bir örneğidir ;)

• Geçen burda kızın biriyle tartıştık.. ben dsamart aldığım için enayi diyor furtbalo katkıasını drogbayı vs sunuyorum sen enayisin diyor bu kafayla zor evet..

• Bu olay aslında dünyanın her yerinde var. Yani yayın ihalelerinin satılması vs. Hepsi endüstriyel futbolun bir parçası ne yazık ki.

• bu sene alacaklardı ronaldyoyu ama terım gece hayatı var dıye ıstemedı messı yı dusunuyorlar

0|1
    0|0
  • 37'sine gelip performansında düşüş olduktan sonra, onlarca milyon dolar sayarak, belki...

Adettendir: Galatasaraylıyım...

0|0
    0|0
  • Alır ama...

0|0
    0|0
  • çok koyu galatasarayliyimdir ama bu olay imkansız o kadar parayı verseler de alsalar bile takım başarılı olamaz dengeler değişir sen ronaldoya maç başı vereceğin parayı diğer futbolculara aylık vericen bu olanaksızdır yönetim de böyle düşünüyordur bence

0|0
    0|0
  • Türkiye ligi bok kokarken 40 milyonluk futbolcu bile hayal galatasaray şu an bile bu lige fazla getiremez.

0|1
    0|0
    • Benim takımım tokının yaptığı stadyumda futbol oynayıp bilet + kombine gelirleriyle futbolcu almıyor

• fenerbahçeli olduğumuda nerden çıkardın ?

• Alabilir ... Ama Rüyalarında :D

0|0
    0|0
  • 35 yaşında belki

0|0
    0|0
  • galatasaray ronaldoyu değilde ronaldo gs yi alabilir

0|0
    0|0
  • hayalden öte gitmez

0|0
    0|0
  • alamaz rüyalarda yaşamayın

0|0
    0|0
    • didie yi gs alabilirmideseydim 3 yıl önce aynı şeyi derdin dimi sende haklısın ;)

• Benimkini alabilir GS..

0|0
    0|0
  • link adam yanına bir futbolcu daha alırsa gs'yi satın alıcak bonservis bedeline sahip D

link

CR7 100.000.000 €

Gs 160.000.000 € :D

0|0
    0|0
    • Gs nin sadece riva arsası 300 milyon dalırs

• Gsyi değil gsli futbolcuları diyebilirsin GS büyük bir şirket.

• Kulubümüz karşılığında CR7'yi alabilme gibi bir ihtimal var :)

0|1
    0|0
    • Ünal aysal bir milyarder bilmem farkındamısın ? çok isterse o teklifi götürebilir tek sorun türkiye ligi

:(

• Ünal Aysal milyarder de Florentino Perez, Romen Abramovic asgari ücretli mi ?

Yükleniyor...