Bayramınız nasıl geçiyor ? Bugün neler yaptınız ?

Benim sıradandı.. sorumluluğum vardı anneme yardım etmek gibi ...

3 senedir felç olan babaanneme bakmakla sınavlanıyoruz onu görmeye gelenleri ağırladık ...

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Rütin bir günden farksız

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsunn bizde aynıydık büyüklere gittik geldik akşamda amcalardaydık

0|0
    0|0
  • öncelikle iyi bayramlar dıyerek konuya dalıyorum

babannen adına uzuldum gecmıs olsun Allah sıfa versın ins ama baktıkca sevabını alıyosunuz ıste ne guzel sabredıp bu davranısınızın karsılgını ahırette alırsınız ..

bana gelınce normal gectı ıste akraba es dost zıyaretı yaptık el optuk kabır zıyaretıo edırnekapı vs derken oyle gectı

0|0
    0|0
  • Her zamankinden daha sıkıcı bayram olduuğ için heralde (:

0|0
    0|0
  • sıradandan biraz farklıydı annem ler gezdi ben evde pc başında video izlemek ve cam 4 e takılmak la geçti

0|0
    0|0
  • Selam yonca bu kadar sık soru sorabilmen çok hoş bayram benim bayramım değil ama çevremdeki müslüman insanlar tüm apartman memleketine gitti koskoca apartmanda bir ben bir kedi birde kapıdaki köpek var.

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • ks de vakit geçirdim

0|0
    0|0
  • Helal size :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Misafirler vardı..Büyük eviz gelen giden çok oluyor. :))

0|0
    0|0
  • Pek iyi sayılmasada geçiyor işte.Geçmil olsun bu arada...

0|0
    0|0
  • Çok geldiler biz daha bir yerlere gidemedik ama o yüzden sıkıcı ve yoruldum..

0|0
    0|0
  • orta ve kotu arasi iste.

0|0
    0|0
  • çoğunlukla odamdaydım

0|0
    0|0
  • akrabalarımla bayramlaşmaya gittim hemen. sonra arkadaşlarım geldi, dışarıya çıktık. Ama ben adet oldum ve bütün gün sancı çektim daha yeni geçti sayılır. pek güzel değildi ama şükür yine de :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...