Gitmek mi, kalmak mı?

Çok sevdiğiniz birisi var. Hatta sevgi ne kelime, aşıksınız. Yaşadığınız yerden nefret ediyorsunuz. Kalmak için tek sebebiniz sevdiğiniz kişi. Elinize bir imkan geçiyor. Ülkenin bir diğer ucuna yerleşme şansınız doğuyor birden. Ama tabi kalmak için tek sebebinizi burada bırakıp gitmeyi göze alamıyorsunuz. Ama kalırsanız eğitim hayatınız da hemen hemen sınırlanmış olacak. Sizce, hayatınızı sınırlandırıp her gün nefretle uyanmak mı yoksa ayağınıza kadar gelen şansı değerlendirip sevdiğiniz insandan vazgeçip her şeyi yoluna koymak mı?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şu yöden düşünmek gerek. Eğer gittiğin için sevdiğin kişiyi kaybedeceksen bırak öyle olsun. Çünkü eğer değecek birisi olsaydı uzaklığın buna engel olmayacağını düşünürüm. Ben de olsam gidip ilk önce geleceğime bakardım.

0|0
    0|0
    • Şimdi geleceğimin düzgün olacağını göz önünde bulunduruyoruz. Ama olmama ihtimali? Bunları da düşünüyor olmam kalmayı istediğimi mi gösterir?

Erkekler Ne Diyor 12

• konu egıtımse tabıkı egıtımdır .sevgı aşk deddgın nasıl olsa bır gun bıtecek ama egıtım sansın herzaman olmayacak .asla kımse gelecegınle kumar oynamamalı dıye dusunuyorum hem yasınızda cıddı dusunmek ıcın erken bence

0|0
    0|0
    • Uzun zamanlı olan bir beraberliğin kurbanıyım. 2 seneni verdiğin birisi. Ne yazık ki bir karar verilirken onu da göz önünde bulundurmak gerektiğimi düşünüyorum. Kendisi de bana engel olmak istemediğini söylüyor. Ama aşk mantığa engel, bilirsiniz :) Teşekkürler.

• ben 7 yıl beraber oldugum kızdan onun egıtımı ıcın ayrıldık .kendısı ıspanyada egıtımıne devam edecegını ama ıstemessem gıtmeyecegını söyledı .tabıkı bana nekadar acı versede sevdıgım bırının gelecegı benım ıcın daha onemlıydı .onun gelecegı ıcın aşkımdan vazgectım dıyebılırım bazen sevgı fedakarlıklar gerektırebılır acı versede

• Yaşına göre önemli bu bencce. Mesela 18-19 yaşında olursn kariyerine bkarsın. Ama gelmişindir 30uzuna duuuuuuuuurrrrrrrrrrrr dicen. Sevdiğini seçicen

0|0
    0|0
  • Bu senaryo tutmaz ya,daha canlıları var

0|0
    0|0
  • Herseye ragmen gitmek bizlere yakısmaz :) hee gidenede cok güzel el sallamasınıda biliriz:)

0|0
    0|0
  • Git kurtar kendini

0|0
    0|0
  • Eğitim şart.

0|0
    0|0
  • bence gitmek neticede geleceğin söz konusu kaldığında sonuna kadar gideceği kesin olmayan birşey insanoğluna güvenmek iyi bişi değildir.

0|0
    0|0
  • Hangi senin kişiliğini gösteriyorsa onu yap.

0|0
    0|0
  • gitmek tabikisi şekerim

0|0
    0|0
  • bilemedım =)

0|0
    0|0
  • gitmek her zaman iyidir.

cunku her gidisin bir donüşü vardır.

* nickini sevdim yakacam bir tane

0|0
    0|0
  • Eğiitimin aşkını kaybetmene engel olmaz olamaz.

0|0
    0|0
    • Herkes aksini söyle de mesafelerin aşka engel olduğu görüşündeyim.

• İnsan aşkını yüreğin de taşıdıkdan sonra, mesafelerin bir önemı yoktur.

Kızlar Ne Diyor 1

• gitmeyi secerdim ben ama sevdiğimi de bırakmazdım yani illa gittim diye bitecek değil ya uzaktan da sevebilirim ben onu mesafeler aşka engel değildir bence onun geleceği için kendi geleceğim için giderdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...