2 seneli ilişkinin bitmesinin ardından..

Bayramın ilk günü işte güzel güzel mesajlar ardından dün bana beni sevmediğini söyleyen sevgilimin dün ayrıldığım sevgilimin bugün bana kardeşini öp iyi bayramlar canımın içi diye mesaj atıp.. Daha sonra bn noldu dün sevmiyodun ne bu falan dedim.. Bugün bayram bugün bari yapma diye başladı görende bişey yaptım sanar?

İşte bende başlamadım falan dedim ama bir yandan da konuşmak istemiyor çok belli. Dün bitmşken bu niye mesaj attı.Ha bir de diyo işte üzülme felan. Başkasını mı buldu naptıysa artık. Bilmiyorum ya ben napcam sorun şu. ADAM gibi sevdim ve ben HAZMEDEMİYORUM.

Napyonu felan ben sordum dün sinirle demiştir sevmiyorumu diye. Yok yine aynı yine ilgisiz yine tuhaf. Salı günü dershanem başlıyor. Gecen sene ona üzülmekle beni strese sokmasıyla geçti senem ve yerleşemedim bu sene tekrar giricem.Çok sıkı çalışmam gerek kafamın rahat olması gerek ancak..

Ama nasıl kafamdan atmalıyım bilmiyorum. Tüm yaşanmışlıkları hatıraları beni bir zamanlar sevişini özleyişini.

O böyle beni unutmuşken. Ben onu neden,niye unutamıyorum.. ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• seversen unutamazsın kı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok üzldm ya. Bnce buluşup konşmnz lazm hyr derse anılrmza gçmşmize ver falan de. Egr bluşrsanzda anlrsn ne olup bttğni ama bluşman lazım canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...