Sevgilimden uzunum sorun olur mu?

Sevgilim 1.72 ben 1.78 boyundayım . O kaslı vücutlu ve yapılı , bende iriyim biraz ve 76 kiloyum.Sizce yakışıyormuyuz yoksa çokmu abes kaçar kız olarak uzun olmam .Ona sordum seni rahatsız ediyormu bu durum diye hayır dedi .Sizce ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• zamanla kendini ezik hisseder. 180 den yukarısına baksan daha sağlıklı olur.

0|0
    0|0
    • hadi yaaa :s

• sevginiz daim ise sorun olmayabilir. biz sonuçta burada mantığa uygun cevaplar veriyoruz. ama doğrusunu siz bilirsiniz tabii ki. sonuçta bu soruyu sorma ihtiyacı hissetmişsin her ne kadar sorun olmasa da. gönlünden geçeni yap şu durumda.

• pekiii

• sevgilin topuklu giyer boşver :)

1|0
    0|0
    • ben kızımm uzunumm o erkek nasıl gysin

• bosver ver el alemi kimse kimseyi çekemiyor artık o senden uzun olsa bile sizi çekemeyen biri olursa ayırmak için başka şey bulur önemli olan anlaşmaniz ben kendimden yaşca büyük kız ile çıkdım yiyosa biri bişey desin neyse iyi ve sağlık dolu bayramlar dilerim sana takma kafaya :)

• tesekkür ederim sizede iyi bayramlar:)

• Sevince samanlık seyran . İdeal olan erkeğin eşinden uzun olmasıdır tabiki .

0|0
    0|0
    • ama ben uzunum yaa benide cok sevdiğini söylüyor daha yeniyizz .yüzyüze bir görüşmemizde olmadı henüzz webcam'den baska .bu yüzdende bırakamamki onu :(

• zamana bırakayımm daha sonraa bakalım nolucak

• İlişinizi bitirin ya da devam edin gibi bişey söylemedim ; bu sizin bileceğiniz mesele . Ben sadece aydınlatmaya yardımcı olmaya çalıştım .

• Sen topuklu giyeceksin 190 olacaksın o elemanın yaptığı kasların gram önemi yok ^^

0|0
    0|0
  • topuklu giyme sen su an çok olmasa da o zaman abes kacar.. onun dısında mutluysanız sorun yok...

0|0
    0|0
  • babetle dolaşırsan her daim sorun çıkmaz gibi duruyor :)

0|0
    0|0
    • öylee dolasıyorum zatenn o zaman sorun olmazmı diyorsun

• o şakasınaydı aslında.. ya erkek arkadaşın kendisiyle barışık bir insandır sen topuklu giyip de 190 olsan bile takmayadabilir (örnek ben) o yüzden sıkıntı yok diyorsa ona güven derim ;)

• anladım tesekkür ederiimm :)

• Sırıtır o fark.

0|0
    0|0
  • Siz anlaşıp mutlu olduktan sonra gerisi kimseyi ilgilendirmez, onunda egosu ve takıntısı olmadığına göre sorun yok demektir...

0|0
    0|0
    • hııııııııımmm bilmiyorumkii olabilir aslında

• pekii tesekkürleer

• Rica ederim. İyi bakın kendinize...

Kızlar Ne Diyor 6

• hem boyun uzun hemde kılolusun . cıks olmaz o is minyondur o minyon gormemisindir yuz yuze oneden :D vazgecccc

0|0
    0|0
  • benim boy 1.80 onun boyu 1.65
    hem boy uzun olmak çok güzel bişey eşim beni dövemiyor çünkü boyuma ulaşamıyor onu ben dövüyorum

0|0
    0|0
  • sen yakında sevgilini kucagına alıp gezersinde asdfghjkl koç gibi

0|1
    0|0
  • o sorun yapmıyorsa çok fark yok

0|0
    0|0
  • Kotu bence

0|0
    0|0
  • bence 6 cm az değil minyon olsan çok belli olmazdı da..

0|0
    0|0
    • hadi yaaa :( o zaman napmalıyım ki

• ben olsam kilo vermeye çalışırdım ve tabii ki topuklu ayakkabı giymezdim

• kilo veriyorum zaten ya .kac gndürr yemek yemiyorum diyebilirim sırf onun için

Yükleniyor...