İş ahlakını abartıyor muyum sizce?

Çalıştığım yere birçok bayan geliyor, bir kısmının bakışlarınında farkına varıyorum aslında ama oranın işyerim, geleninde müşteri olması nedeniyle son derece ciddi ve soğuk yaklaşıyorum.

Bu doğru bir davranış şekli mi? Bana doğru geldiği için böyle ama ne düşündüğünüzü merak ettim..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• müşteri oldukları için bir seviye koyman güzel..ama soğuk davranmadan da bu seviyeyi koruyabilirsin bence

0|0
    0|0
    • kastettiğim ilgisini hissettiğim,başka türlü yaklaşan müşterilere soğukluk,sanki yanlış olur gibi geliyor birşeyler yaşamak(flört,aşk vs vs )

• hıım tabi onlara set çekmek gerek..ii yapıyorsun o zmn..ama kibar bir dille havadan sudan bahsederken sevgilin olduğunu falan söyle bari

• tamam işte bende öyle yapıyorum ama bazen insan kendisiyle çelişiyorya o bakımdan cevapları merak etmiştim :) ama soru pek rağbet görmedi sanırım :( olsunn :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Buraya yazacak kadar dert ediniyorsan abartıyorsun demektir.

0|0
    0|0
  • En doğrusunu yapıyorsun. Ama hoşuna giden biri çıkarsa karşına ona da soğuk davranma.Kısmetin karşına ne zaman nerede çıkacağı belli olmaz...

0|0
    0|0
  • Mesafeni koruman senin icin en dogrusu..

0|0
    0|0
    • pitirpitir ben sendede görünce merak ettim şimdi,bu nickinizin önündeki ampul(doğru telafuzdur umarım)neyi ifade ediyor ve bende niye yok ?

• ampul moderator oldugumun isareti.sen moderator olmadigin icin olmamasi normal.

• anladım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Dikkatli davranmak en iyisi. Her bayanın bakışı farklıdır . Biri tutar şikayet eder

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın dostum belki sana kimse madalya takmayacak ama sen bildiğin yolda devam et :))

0|0
    0|0
  • sicak yaklas musterin ama mesafeni koru :) bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
    • soğuklukdan kastım terslemek veya kötü davranış değil tabiki..iş dışındaki sorulara cevaplarda soğuğum sadece . çok çabuk anlarım bu arada sen rahat ol

• bazen samimi olman iyi gelebilir :) iltifat edebilirsin ama seni davet ederlerse uzak dur gibidir bu cizgiler

• Abartıyosun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...