Biri bunun ne yapmaya çalıştığını açıklasın lütfen!

eski sevgilim1 hafta önce ayrıldık kötü bir şekilde ve o kendine sevgili buldu ayrıldıktan 1gün sonra ve beni facete engelledi ama numaramı silmedi aradan biraz zaman geçtikten sonra facete engeli kaldırdı.facete ilişkisi var yazıyordu artık yazmıyor ama sevgilisiyle konuşmalarını gördüm konuşmaları gördükten 1 gün sonra konuşmaları silmiş benim iki faceim vardı birini engellemiş engellediği faceimde 1 kişi ekliydi erkek. diğerini engellememiş sizce ne yapmaya calısıyor?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• büyük bir ihtimal diğer kişiden sıkıldı, seni özledi ya da yaptığından pişman oldu geri dönme sinyalleri vermeye çalışıyor anısını yaşadım durum buydu.

0|0
    0|0
    • ciddi yaşadın mı amaşimdi istemiyorum o çok şey yaptı bana canımı çok yaktı ve eğer dönmek isteseydi mesaj atardı

• evet aynısını yaşadım saçma salak bir sebepten ayrıldık 1 hafta sonra kendisine başka birini buldu beni faceden engelledi sonra benim hayatıma devam ettiğimi görünce kıskandı engeli kaldırdı benimle tekrar iletişim kurmaya çalıştı başta kabul etmedim sonra bana neden böyle davrandığını çekip gittiğini açıklayacağını söyledi bende gittim dinlemeye kendimi sana affettireceğim ama önce o kızdan kurtulmam lazım dedi ve bu konuşmamızdan birkaç gün onla ilişkisini bitirip gönlümü almak için geri döndü

• belki de seninle mutlu olduğu seni sevdiği düşüncesi kafasına dank edip geri adım atmaya çalışıyor olabilir ama temiz gelmek istiyordur ya da tepkinden korkuyordur ondan bekliyor olabilir. Ama herşeyden öte bunun bir kesinliği yok bende böyle olduğu için tahmini söyledim.

Erkekler Ne Diyor 2

• onda aradığını bulamamış sana geri dönebilir bence..onu demeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • senle dalga geçiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ilk basta seni kiskandirmak istedigi icin böyle yapti, bir anlik öfkeyle. Sonradan o kizla biraz olduktan sonra, sana benzemedigini fark etmis olabilir. Simdide, sana geri dönmek istiyor ama senin yazmani bekliyor bence cunki hala senin isteyip istemedigini bilmiyor. Ve yaptiginin yanlis oldugunu dusunuyor. Ama bir ihtimal baska birsey de dusunmus olabilir. :S

0|0
    0|0
  • Kotu bir sekilde ayrildik derken canim kufr falan mi ettiniz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...