Bir başkası ile kıyaslandınız mı hiç ?

kıyaslanmaktan kaçarmısınız ben kaçarım mesela sevmem insanlarla kıyaslanmayı zeka olsun giyim kuşam beceri olsun hiç kıyaslandınız mı ?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok ebeveynin yağtığı yanlış çocuklarını başkalarıyla kıyaslamak değil midir. İrili ufaklı bende kıyaslanıyorum . Bunu hiç sevmiyorum . Kendi halinde biriyim . Kendimi kimseden aşağı da görmem üstünde .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayatımın yarısını birilerinin kıyaslamalarına maruz kalarak geçirdim.

0|1
    0|0
  • Çok kıyaslandım en çokta ailemde.Aynı yaşta olduğum üç akrabam daha var onlarla sık sık kıyaslanıyorum ve nefret ederim kıyaslanmaktan herkesin farklı yetenekleri var ama bunu anlamak istemiyorlar.

0|1
    0|0
  • ben kıyaslandım annem benı hep senaayla kıyaslardıı gelecekte sen onun evının temılıkcısı olacan derdı bana hep sena üniversiteyi bıraktı bende doktor oldum onun ıcın bu tür seylere gülün ve gecın :)

1|1
    0|0
  • Evet malesef ..

0|1
    0|0
  • Çocukken çok kyaslandım.

0|1
    0|0
  • ''elalemın çocuklarıyla'' kıyaslanıyoruz devamlı yalan yok :/

0|1
    0|0
  • Ablamla kıyaslanıyorum =\

0|1
    0|0
    • ne düşünüyorsunuz peki?

• Bir şey düşünmüyorum aramızda yaş farkı var,benim imkanlarımla onunki aynı değil,söyleyen kendi kendine söylüyor

• tebrik ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Serkan Çağrı ile kıyaslanıyorum :/

0|1
    0|0
  • Elbet herkes gibi kıyaslanmışımdır.. ve sevmem çok saçma birşey iki kişiden birinin morali bozulabiliyor. daha dikkatli kırıcı olmayacak kıyaslamaları saymıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...