Daha önce sadece fotosunu gördüğünüz kızla ilk kez buluşacaksınz?

İlk defa bir kızla buluşçaksınız sadece fotoğraftan gördünüz. Görünüşünde ve davranışında neyine dikkat edersiniz? Ne çekici gelir? Daha sonra tekrar buluşmanıza ne sepep olur?

(saçma espriler yapmayın yaşla ilgili yaşım yirmibeş)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• zaten fotoğrafa benziyodur onda sıkıntı yok

bana çekici gelen gülüşü olur içten bir tebessüm eritir beni karşısında

onun dışında giyinişine bakarım çok açık veya dar giyinmişse sevemem onu bana uymaz

bir de sohbetine bakarım ikinci kere buluşmam onun sohbet ederken ne kadar eğilimli ve benimle ne kadar ilgili olduğuna bağlıdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bırak o düşünsün :) sordugun soru erkekten erkeğe değişir ya kimi erkeği bakışı etkiler kimisini gülüşü kimisini hayat görüşü ama illa birşey istiyorsan biraz agır takıl derim.

1|0
    0|0
  • Tatlı giyinsin.. fazla makyaj yok..yapmacık olmasın..çok konuşmasın..saçma konuşmasın.

1|0
    0|0
    • Mesela nasil tatli:))

Dogal olsun, sicak davransin dimi

• Salaş bir üst uzun olacak..dar bir pantolon..saçlar hafif dalgalı..doğal ve sıcacık davransın..ama yılışık değil..

• Tarz benim her zmnki halim o kolay(:

Ylısıklıgı bnde sevmem ama dha dikkatli olurum

• madem yaşın 25 niye 45 üstü yazıyor sorunun üstünde?

0|0
    1|0
  • nasılda heyecanlanmıs nasıl yazıkkk)))

0|0
    0|0
  • ilk buluşma bile olmayabilir . çekicilik sadece muhabbette kalır gibi geliyor bana..

0|0
    0|0
  • doğal davransın yeter. iki çift muhabbet edebiliyor muyum ona bakarım.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf ile gerçek birebir olmayabilir bir kere her duruma hazırlıklı olun, gerisi zaten karşılıklı etkileşim ve doğaçlama bunun planı programı yok, rol değil yani birebir kendinizsiniz, onun için repliğe gerek yok... Hayırlısı olsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk elektrk önemlidir

0|0
    0|0
  • böyle bir mallık yapmıştım.çocuk fotolarda yakışıklı duruyo bir geldi tamam yüz aynı yüz de üstünden çok sular akmış 100 kilo olmuş herif.ıyyyy

sakın haa

1|0
    0|0
    • İhihi:)))

• biriyle de 3 sene sonunda görüştük.o aynıydı.hoşlaşır gibi oldum.ama şuan ayrıyız.sanaldan next olmaz://///

• Uuu:( umarim bnde olur. O begenmis eklemis bnfe resimlerden adeta ask oldum ama tanmak lazim tabii

Yükleniyor...