İSİM SOYİSİM TELEFON NUMARASI VE İLÇEDEN KİŞİNİN EV ADRESİNE ULAŞILABİLİR Mİ?

bilen varsa lütfen yardım etsin benim için gerçekten çok ama çok önemli. sadece isim soyisim telefon numarası ve yaşadığı ilçeden ev adresine ulaşmak mümkün mü? nasıl ulaşabilirim acil yardımlarınızı bekliyorum :(

Güncellemeler:
fikrinizi bile yazmanız yeterli yeterki yazın

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Rehber sisteminde engellenmemişse evet

1|0
    0|0
  • bu bilgileri kullanıp zaten ulaşamıyorsan gerçekten tuhaf olur. muhtarlığı bul. ev telefonu ise sor ona. hangi semte ait olduğunu bulursun. ilçe hangisi. ya çok büyük bir ilçe değilse bütün muhtarlıkları gez.

1|0
    0|0
  • niçin lazımdı peki?

1|0
    0|0
    • gerçekten ona ulaşmam lazım çok acil bir durum yanlış anlaşılmasın kötü birşey için falan değil :( biliyosan yardım et sende lütfen.

• tel o şahşa aitse sadece tellede ulaşılır,dediklerinle ise ulaşmışsın zaten :)

1|0
    0|0
    • babasına ait onun ismini soy ismini biliyorum nasıl yapıcam bunu

• tel bilgilerini kapamadıysa 118 80 den şansını bir dene,kapadıysa anca emniyet mensubu bir tanıdığınla ulaşabilirsin

• Başka ne kaldı ki zaten? Adamın en önemli bilgilerini istiyorsun..

1|0
    0|0
    • evine ulaşmam lazım çok önemli. biliyorsan ya da aklına birşey bile geliyosa yaz çok öenmli gerçekten.

• ilçe içerisinde esnaf a veya park çevresinde kişilere sorarak, muhtarlıklara giderek, sorgulata sorgulata bulabilirsin biraz uğraş gerekiyor sadece ama bulursun yani...

0|0
    0|0
    • öyle tanındık bir aile değiller ama muhtarlık vermez diyolar :( esnaflara tabiki sorucam ama küçükyalıda oturuyo

• mahallesini biliyorum küçükyalı nasıl ulaşabilirim?

• mahalle içerisinde çevre komşu ve esnafa ben filancanin kuzeniyım evi bulamadım filan nerede acaba gibisinden sormayı deneyebilirsin

• ulaşamazsın kardeşim. ulaşırsın diyenlere aldırma sen. kimsenin adresi kimseye verilmez bunu muhtarlık bile vermez. ancak savcılık kararı ile ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • sen ciddi misin :( başka yolu yok mu peki bunun bu kadar zor mu :(

• aynen çok iyi bilmiyorum ama ne gerekiyosa uğraşırım siz bana söyleyin yeter

• e yani ne için istediğini falan sorar muhtarda belki adamın belinde silah var vuracak. çok önemliyse yardımcı olmaya çalışır diye düşünüyorum..

• Bulunabilir çok basit

0|0
    0|0
  • ulaşırsın. bunun için fbi ya da cia den yardım istemeye kalkma...

0|0
    0|0
    • nasıl peki ya nasıl lütfen yazın. her yolu denemeye hazırım yardımınızı bekliyorum lütfen

• off ya muhtar neden vermezki :( tek başıma biraz korkucam ama yapıcam mecburen. çok ama çok teşekkür ederim sana.

• rica ederim pek yardımcı olamadım ama :D

• telefon edip sor kesin öğrenirsin :)

0|0
    0|0
  • ulasılabılır cok zor degıl

0|0
    0|0
  • polis tanıdığın varsa olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.