Sevgilin facebook mesajlarını okusa ne yaparsın?

uzun süredir birlikte olduğunuz sevgilinizle facebook şifrelerinizi birbirinize verdiniz, mesajlarını okusa ne yaparsınız?

--

size güvenerek verdi şifreyi ve mesajları okuma dedi, bu bir ayrılık sebebi midir? güven tamamen biter mi?

--

yoksa herşeyim dediğin sevgilinin yaptığı şey güvenini sarsmaz mı?

Güncellemeler:
mesajları okuma derken mesela kız arkadaşımın kızlarla özel muhabbetleri oluyomuş, benden daha özel değildir benden değerli değildir diyodum. Güvenimi bitirdin artık sana hiç güvenmiyorum dedi

erkek arkadaşın sana yapsa sen ne yapardın?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Mesajlarımı okumayacaksa neden şifremi alsın? Mesajları okuma diyorsa neden sevgiliyiz?

0|0
    0|1
    • mesajları okuma derken mesela kız arkadaşımın kızlarla özel muhabbetleri oluyomuş, benden daha özel değildir benden değerli değildir diyodum. Güvenimi bitirdin artık sana hiç güvenmiyorum dedi

erkek arkadaşın sana yapsa sen ne yapardın?

• ayrılırım.

Kızlar Ne Diyor 3

• SorudAn birşey anlamadım. Kimseye sifremi vermem zaten

0|0
    0|0
  • Şifreyi verdiysem mesajlarıda okumasına izin verdim demek oluyor bu

0|0
    0|0
  • İŞte bu tür şeyler yüzünden face kullanmıyoruz=))

Ama bazen güvenle alakası olmuyor şahsen ben okurdum sırf merak için bile..

0|0
    0|0
    • Benden özel neyi olacakmış , erkeklere özgü bir muhabbetse zaten konuşmanın gidişatından anlaşılır ve umursanmaz aynı şekilde sende okuduysan konuyu anlamışsındır. Madem okutmayack neden şifre vermiş ve güveni böyle basit birşeyden bile sarsılıyorsa bu nasıl sevgidir?

Erkekler Ne Diyor 2

• eger ortada guven varsa sorun yoktur guven cok onemlı hıcbır kız arkadasıma yanlıs yapmam gogsumu gere gere bılgılerı verırdım okusun ıcı rahat etsın dıye cunkı ben rahatım

0|0
    0|0
  • Hemen ayrıllır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...