Kassız göbekli yağlı erkekler neden kaslı erkekleri kıskanır?

Gizli Üye
Çok kıskanıyorlar hem de yolda görüyorum kaşlı erkeğe omuz falan atmaya çalışıyor.
Kaslı erkekler siz onlara bakmayın napsınlar garibanlar.
Kassız göbekli yağlı erkekler neden kaslı erkekleri kıskanır?

bide şey diyen var tabi türk erkeği dediğin göbekli olur bunu söyliyende ya kaş yapamayan erkek ya da kaşlı erkekler tarafından reddedilen kızlar

Kassız göbekli yağlı erkekler neden kaslı erkekleri kıskanır?