Kapat

Yaş sınırını geçemeyip de burda olan üyeleri

tespit ettiğinizde 18 yaş altı diye şikayet ediyormusunuz?

Şahsen ben ediyorum çünkü sitenin kalitesinin düşmemesi açısından bunun gerekli olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sitenin kalitesi doğrudan üyelerin kalitesiyle alakalıdır. Üyelerin kalitesi yaşa bağlı olduğu gibi yaştan da bağımsız gibidir. 30 yaşında biri laf olsun soru olsun diye saçmalayabilirken 17 yaşındaki birisi çok güzel bir soru sorup paylaşım yapabiliyor.

0|0
    0|0
    • istisnalar herzaman için var olucaktır zaten ama ergenlerimizin yegane derdi sevgili üzerine olunca sıkılıo insan bir süre sonra..

• Zaman değersiz değil bu arada insan insan tanıyor insanların düşüncelerini öğreniyor iyi insanlar tanıyor sadece boş vakit öldürmek değil benim için.

• Tabi göreceli olarakta deyisio bu knu sanal olduktan sora isterse dunyanın en mukemmel insani olsun farketmio benim icin..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• Başkasının lafıyla birilerini yargılayan insanlar koyundur, onları çayırlara salın.

0|0
    0|0
  • sitenin kalitesi açısından değil, kendileri için öncelikle şikayet ediyorum. çünkü burada gelişen gerçek olan şeyleri bir video ya da başka bir yerde gördüğünden çok daha fazla etkilenebilir. ayrıca evet sitedede olmamalı. çok saçma sorular geliyor.

0|0
    0|0
  • senin 18 yaş altı olmadıgın ne malum :SS şaka :)) yok etmem onlarlamı ugrasıcam birde.. bırak takılsın vakit gecirsin cocukcagız :D

0|0
    0|0
  • Bazıları var 30 yaşında saçma saçma soru kimisi 16 17 yaşında çok güzel sorular soruyor :) Başta bitiyor iş

1|0
    0|0
  • bi de zeka olarak 18 yaş altı var onları nasıl şikayet ediyorduk?

1|0
    0|0
  • Abazanoları napcaz :)

0|0
    0|0
  • +18 olan konular cinsellik bölümünde ise sıkıntı yok çünkü bu sitede cinselliğin yeride var şikayet etmen saçma ! buarada kendin gizli olup bizimde gizli cevap vermemize izin vermiyosun neden

0|0
    0|0
    • bunu hesabını sana vercek değilim ayrıca +18 demek herzaman cinsellik demek değildir bunu bidaha düşün istersen...

• Termiyeyi senden ogrenecek degilim heralde. Nerede duragimi iyi bilirim.

• Pek bildigin soylenemez ama hadi neyse..

• Hiç uğraşamam şikayetle falan ama şikayet etmek lazım tabii

0|0
    0|0
  • 18 yaş altını nasıl tespit ediyrsun konuşmalarına göre mi :)

0|0
    0|0
  • Haklısın ama veletler merak ediyorlar napsınlar :)

0|0
    0|0
  • cok haklısınızı bazen cok garip sorular geliyor

0|0
    0|0
    • evet işte tamda bu yüzden şikayet ediyorum bende :)

• sizi kutluyorum hanımefendi.Böyle feedback lere ihtiyacımız var :)

• Ben de ediyorum.

0|0
    0|0
  • edin tabi ya saçma saçma sorular soruyolar :D

0|0
    0|0
  • ergenler yazık oynasınlar)

0|0
    0|0
  • veletlere kötü örnek oldugumu düşündüm şimdi sen diyince

0|0
    0|0
  • Zeka yaşla mı ölçülüyor ? Ne sorular gördüm 18 yaşından büyük insanların sorduğu. Saçma saçma..

0|0
    0|0
  • Ya enik cucuk dolu site

Acik secik yaziyoruz.tirsiyor elemanlar

Ayip :)

0|0
    0|0
  • Dogru yapiyorsun sorduklari sorulara bakilinca

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• haklılık payın var ama..

gerekli mazeretleri olup da bulunanlar da var..

kendi içinde sorunları var misal,ailesi arkadaşları ile bir çıkış yolu bulamamış veya paylaşmamış diyelim

kuzucuk gelmiş çözüm arıyor..neden şikayet edesin ki?

çok üzülüyorum ya..bazen ciddi sorunları oluyor ve,hesabını geçtim..soruları anında kaldırılıyor..

bana kalırsa beyinsiz soru soran yaşı büyüklerin yanında..bu haksızlık.

0|1
    0|0
    • zaten istisnalar ayrı tabiki ama çoğunluk saçma sapan sorular peşinde burda olmanında bir anlamı kalmıyor işte durum böyle olunca yoksa tabiki haklısın ama bulunduğum yerde azcık kalite arıyorum ben ve bu kaliteyi çoğunluğunun 18 yaş altı bireylerin düşürdüğüne inanıyorum.

• o konudada haklısın :) işte aslında önlem alınmalı ama nasıl bir önlem alınmalı bunu daha kimse bilmio :S

• :)bilemiyorum..hhuzurlu geceler.

• yaş sınırı olmamalı ve herkes yaşını doğru yazmalı. 18 yaş altının da merak edip öğrenmek istedikleri olabiliyor ama gerçek yaşını bilmediğimiz için 18 üstüymüş gibi cevap veriyoruz yanlış olan bu bana göre. ayrıca 18 üstü olup da sitenin kalitesini düşüren bir sürü gereksiz üye var esas onlar yok edilmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...