Kızlar sizce bir erkek iyi futbol oynamalımı?

kızlar sizce bir erkek iyi futbol oynamalımı veya iyi oynaması çekici kılarmı?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• oynuyorsa prof. olarak oynasın. halı saha macları vs. lafta kalır yanı. ya hep oynasın ya da hıç oynamasın :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• oynamalı ama çekicilikle bir alakası yoktur bunun.sporla uğraşması belki bunda etkilidir ama futbolu iyi oynamıyor diye de çekici değildir denmez.

0|0
    0|0
  • yetenek meselesi herkes iyi oynamalı diye birşey yok AMA iyi oynayan erkek daha çekici bence.

0|0
    0|0
  • Evet oynamalı.

0|0
    0|0
  • Yok ama basketboll oynamalı kesinlikle.. V_V

0|0
    0|0
  • Oynamalı bence..

0|0
    0|0
  • Evet !

0|0
    0|0
  • Hiç gereği yok

0|0
    0|0
  • Erkek demek futbol demektir (!)

0|0
    0|1
  • Futbolla ilgilenen erkeklerden nefret ediyor ve erkekten dahi saymıyorum. Bana göre, beyinsiz ve kafalarının içi bomboş, duygu özürlü bir yaşam formları onlar. Aptallar.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben iyi oyniyorum benim fikrime gore. Okulda siniflar arasinda en iyi oyuncu secildim. Penalti ve firikik turnuvalarini kazandim. Arkadaslarimda soyluyor cok iyi oynuyorsun diye. Baye.teklifte aliyorum. bir ara gidiyordum profosyonelce sonra biraktim. Ailem okulla beraber olmaz diyo. Derslerim yuzunden izin vermiyorlar. :(

0|0
    0|0
  • herkeste yetenek yoktur

0|0
    0|0
  • -ayşe benim sevgilim frikikden gol attı hıh.

-gördün mü hıdır milletin sevgilisi nereden gol atıyor.terk ediyorum seni.sdfsdf

soran :( sen iki bilinmeyenli denklemin bilinemeyen varlığı..bişi ama ne

0|1
    0|0
  • saat geç oldu ve saçmalamalar artıyor ben gidip yatayım.Hem uykum da geldi.

0|1
    0|0
  • Kaç yıllık amatör futbolcuyum ama bıraktım ve saçma sapan bir oyun..sakatlıklar..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • oynasın geçsin

0|0
    0|0
  • bence oynamasada bilmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...