Saçımı tekrar boyasam sorun yaşar mıyım?

Kızlar saçlarım siyahtan bugun birden karamel rengine döndü . Yoğun kimyasal sonucu saçlarım yandı uçları bayağı koptu :'( donuç ise istediğim gibi olmadı . Ben kumral dedim adam gitti karamele çevirdi . O yanan saçımda boşa gitti . Bu renkle dolaşamam üstelik cumartesi sevgilimle buluşacağım . Çocuğun şok yaşamasını istemiyorum , saçımı tekrar boyasam sorun yaşar mıyım ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ilk once git kuaforun agzina sic. sacinida tekrar boyama sakin kel kalirsin. sevgilinle boyle buluscan mecbur . sapka filan tak . sacinada hergun badem yagi sur

1|0
    0|0
    • badem yagı ne işe yarıyor ? nasıl süreyim ? uclarına mı diplerine mi ? diplerım degılde uclarım zarar gördü . Kuaför fazla pişkindi , diyor ki ; kampanyalı fiyatımızla 170tl . saka gibi . ben de dedim ki ; sacımı yaktınız hala kampanyalı fiyattan bahsediyorsunuz dedim

• donw under 'in argan yaglı serumunu aldım . durulanmıyor , onu kullansam olur mu ?

• evet oda ise yarar hem kokusu daha iyi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Tekrar siyaha boyamalısın

0|0
    0|0
  • Bir de bakıyorsun erkek arkadaşında mahalle berberinin gazabına uğramış /

Bir geliyo çocuk ortadan tren yolu /

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Birazı daha elinde kalır

0|0
    0|0
  • Ya kökü sende değil mi hiç böyle endişelerim olmadığından hiç sorun yaşamadım kuaförde sevgilinde böyle görsün seni ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • Bren olsam kuaförle kavga ederdim saç bu sonuçta en önemli şey dimi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...