Herşeyi benmi yanlış anladım yoksa ? :(

Okadar ilgili davranıyor ki sürekli benimle ilgileniyor, bunu farkeden insanlarda oldu ama bir adım atmıyor kursta o çok ilgili konuşuyor ben biraz soğuk facedede ben konuşuyorum o da burda konuş kurstada konuş dedi daha yeni kursa gelmicem dediğimde geliceksin gel vs vs şeyler söylüyordu ama yok daha dün lütfen gel dedi hiç birşey hissetmediğin birine yaparmısın bunu okadar ilgilenirmisin hep yanında dururmusunn... Ama bugün öğrendimki kustan bir arkadaşımın yakın arkadaşına yazıyormuş kız 1 kere geldi kursa ve 1 saat durdu onu eklemiş faceden yazmışş baya sonra hediye almış tesadüf kızın doğum günüymüş ama benim bunlardan haberim yok bugün öğrendim.. ama dünde aramızda herşey çok güzeldi ne olucak şimdi ne yapiyim bennn :(:(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Seninle yakın bir arkadaş, bir dost olmuş. Bence sende onu sadece yakın bir dost olarak görebilirsin. Benim de çok ilgilendiğim, çok yakın olduğum bir kız arkadaşım vardı. Üniversite bitince koptuk. Ama aramızda asla aşk yoktu. Dostluk ayrı, aşk ayrıdır.

0|0
    0|0
    • İnsan arkadaşına öyle davanmaz o kadar samimiyetimiz yokk işte :( karışıyordu gitmeme izin vermiyordu erken çıkmama vs

• sanırım arayış içerisinde tek odaklı değil de ikinize de ilgisi var gibi ama hanginizden daha fazla hoşlanıyor zaman gösterir bunu.

Cut.

0|0
    0|0
    • kız bunu istemiyomuş onun dalgasını geçmişlerr, bende istemiyorum artıkk böyle biriniii :( ama ynı ortamdayız nasıl dacranıcam yine gelicek yanıma

• haddini aşarsa gereken lafı söylersin bunda birşey yok. Seviyorum derse tersle. Yılışırsa tavır koy tersle zor değil.

• çok haklısınn durumu sana tam olarak anlatsamda sen böyle güzel bir açıklama yapsan bana şuan kendi durumumu dışardan bir gözle bakamıyorum saçmalıyorum belki ama, eğer vaktin varsaa

• sen doğru anlamışsın ama soğuk davranınca eleman seni sevmekten vazgeçmiş çok normal bişey zamanında onun ilgisine karşılık vermen gerekirdi

bende de aynısı oluyor aynı ilgiyi karşı tarafta göremeyince bu beni sevmiyor boşuna uğraşıyorum diyip bırakıyorum

0|0
    0|0
  • sadece bekle.

0|0
    0|0
    • bekleyemem beklersem üzülürüm burda tecih edilmeyen uğruna birşey yapılmayan benim :( okadar ilgili davranıpta bunu yapmasına okadar şaşırdım ki bir sevgilisi olduğunu bilseydim daha az üzülürdümm :(

• hım durum vahim nasılsa dünyanın sonu ya ? demi ? lan bos ver ya var demekki bir hayır şer bildiklerinde hayır hayır bildiklerinde şer olabilir !

• belkide herşeyi sen yanlış anladın

0|0
    0|0
    • ozaman ben gerçekten şizofrenim ve etrafımdaki insanlarda öyle herkesden farklı davanıyor yanımdan gitmiyor benimle ilgileniyor telefonumla ilgilendiğimde kızıyor bırak şunu diye insan arkadaşına gelmicem dediğinde lütfen gel dermii

• işte belli de olmaz ki insan sonuçta

• doğruuu haklısııınn

Kızlar Ne Diyor 1

• Çapkın birisine denk gelmişsin uzaklaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...