Kıza sapık dadandı ya

Konuştuğum kızın mahalleden sapığı var çünkü kızı rahat bırakmıyor. Ben çocukla konuştum bana mısın demiyor kavga edicem ama kavga edersen benim yüzümü asla göremezsin gidip konuşmayacaksın bile diyo benim elim kolum bağlandı. oğlan günde 40 kere arıyomuş mesaj atıyomuş peşine takılıyomuş yi yol yordam gösterin be ya

Güncellemeler:
kılıbıklıkla ilgisi yok kavga edersen konuşmam yüzümü göremezsin diyo ciddi ciddi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızı al cocuguda cagır kafa atmayı becerebılırmısın? ya da saglam bı yumruk ? yerlestir gec kıza dö n ve sen benım kadınımsın kımse benden baska kımse senı rahatsız edemez de ondan sonra kız sana daha cok kızmak yerıne daha cok baglanmazsa kafama sıkarım emınım korku olacak ama yap gıtsın kavgada ılk darbeyı atan galıptır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• " elin sapığı her gün benim sevgilime mesaj atıcak ben hiç bir şey yapmıycam öyle mi yapamaz efendim ne ben nede bir başkası seni kimse rahatsız edemez şimdi ya sen beni unutursun ya da ben şu herifle erkek erkeğe görüşürüm o kadar seçim senin " de uykusuzken bu kadar oluyo :)

0|1
    0|1
  • Numarasını değiştirin

0|0
    0|0
  • o i*nenin nosunu al kız arkndan. sonra bitane fake adres aç facebookda. sonra de ki pasif gay im lütfen arayın ihtiyacım var şeklnde bir yazı yaz sürekli sayfalara. görsün ebesinin *******...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardesim Kıza Çaktırma Bunu Bi ara bos zamanında Yakala Yüzüne Maske Filan Tak yermisin yemezmisi Kolunu Filan Kır Burnunu Kır Çok SÜper Oluyo Ertesi Gün İmkanı Varsa Mahalleden Taşınır :) Bide BEnim Kızıma Birisi Sapıklık Yapacak Ha Adamın ARkasından Suikast Yaparım :)

0|0
    0|0
  • Sana gerekli olan şeref dostum ..

Kız'a git böyle söyle , eğer seni kabullencekse böyle kabullensin ..

Hoşunamı gidiyomuş karsıdakının yazmasıda , sana çocukla kavga etme diyo ..

Çok istiyosa koyver pesinden gıtsın .. Sinir oldum gece gece ..

0|0
    0|0
  • o çocuğu döv kızada yol ver. senin kız onu biryerden tanıyor öyle hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Laftan anlamayanın hakkı kötektir .

0|0
    0|0
  • adam kızı arıyo takip ediyo sen de kızı dinliyosun öylemi :D kılıbıklık böyle bişey olsa gerek

0|0
    0|0
  • kavga etmessen erkeğim diye dolaşma ortalarda ama tedbirli git belli ki kız arkadaşın sana bişey olacak diye korkuyor

0|0
    0|0
  • oluruna bırak arkadaş

0|0
    0|0
  • yapman gerekeni biliyorsun dostum

0|0
    0|0
  • Ulan kız git ağzını yüzünü kır demez tabi ki kavga etme der.Sen de bir erkek olarak kızı dinlemeyip içgüdülerinde o sapığın ağzını yüzünü kırman gerek

0|0
    0|0
    • kavga etme lütfen ya boşver falan demiyoki yüzümü göremezsin, kavga edersen bana mesaj bile atma diyo

• ne yapacaktım sana sarkıntılık etmesine izin mi verecektim? benim yerimde olsan sen ne yapardın gibi cevaplar verirsin sıyırırsın.Ha kavga istemiyosan sapığın ileri gitmesini izlersin.Bi gün taciz eder bir gün kaçırmaya kalkar bir gün seni dövmeye kalkar.Önlem almak lazım

Yükleniyor...