Bugün o kadar çok düşündüm ki

eminim o da beni düşündü en azından aklının bir köşesinde yer verdi bana..

ayrılalı 8 ay oldu..

alıştım yokluğuna ama bir türlü unutamadım..aramak için cesaret bulamıyorum kendimde tekrar sesini duymak zor gelecek biliyorum..

ama aramamak içinde zor tutuyorum kendimi..

o kadar zaman sonra ilk defa bugün çok fazla eski hatıralarımızı düşündüm..yaptıklarımızı güldüğümüz eğlendiğimiz günleri..

sizce ne yapmalıyım ?

ararsam pişman olur muyum..?

birde benimle onun arasında telepati dedikleri şey oldukça kuvvetli canı sıkkın olduğu anları çok rahat hissedebiliyorum..

bugün o da beni düşündü aklına geldim eskileri anımsadı..eminim..

akıl verin akıııl ? :/

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ayni sey benim de basima geldi ben iki yil sabredebildim onu tekrar aradim aramizda cok sorun yoktu ama yapamiyorduk birlikte aynen. Tekrar sevgili olup tekrar yapamamaktan korktu arkadas kalmaya karar verdik. Tabiki benim aklimda o onun aklinda ben vardim yine dayanamadim bir sene grctikten sonra bu kez basim sikistigi icin arayip ondan yardim istedim amacim sevgili olmak degildi ama yavas yavas konusa konusa birbirimize tekrar isindik. Suanda cok mutluyuz. Bence aramalisin ama dedigim gibi urkutmeden tekrar sevgili olmaya niyetin yok gibi ne bilim dondugunu dusunmesin bu sadece bir yerini kaldirmaktan baska bir ise yaramaz ondan yardim isteyebilirsin mesela ama mesela dondugunu de dusunmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ara o zaman bence

0|1
    0|0
  • eğer sevgilisi yoksa ara çok düşünme

0|1
    0|0
    • eğer sevgili varsa zaten af edersin ama suratına tükürürüm..bu lafı kesinlikle yanlış anlama ama 7 yıllık bir ilişkiyi 6-7 ayda unuttuysa helal olsun..der geçerim..

• hm uzunca bir süreymiş haklısın varsa söyler zaten öğrenmiş olursun aman ara gitsin aklında kalcağına

• Arkadaşım aramalısın. Hayat çok kısa.

0|0
    0|0
  • Düşünmekten saçların beyazlayacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ara birader bence ha nolcak ezik duruma mı düşcen düşüver nolcak konuş anlat atma içine ne kaybetcen

0|1
    0|0
    • valla bende gurur falan kalmadı ki :) ne kadar düşeceğim daha ?

• aga 7 yıl çıktık :) ayrılalı 8 ay oldu duygu falan değilde yalnızca özlem var içimde..

• 7 yıl mı :) duyguların şu anda biraz karışık gibi hakkaten nasıl bittiğini neler yaşadığnızı bilmiyorum ama burda kalbinin sesini dinle ara kızı uygun bir zamanda konuşun ne hissediyosan anlat 7 yıl çıkmışsınız ne anılarınz olmuştur kimbilir onun için bence sana anlayışla yaklaşması lazım rahat rahat konuşursun ayrıca bir arkadaşım bana bir ilişkinin bittikten sonra yaşandığı sürenin yarısı zamanda unutulduğunu söylemişti senin 3.5 yıla daha çok var :D

• erkegız kardes kızlardan ılk adımı beklememek gerekır bence erkegın ılk adımı yapması en guvenılır olur ben senı unutmak ıstemıyorum senın eşin olmak istiyorum de tekrar barıs.gurur yapma varıpta bırı sana veya aılene kufur etmedı sadece kızz arkadasından ayrıldın!

0|0
    0|0
    • keşke detaya inseydim..

ayrılığımız kötü oldu..babası silah dayadı başıma..

onlar çerkez ben Türküm sırf bu neden dolayı ayrıldık..

ailesi ile konuşmaya gittim dediğim ggibi babası silah çekti evde..

öyle ayrıldık..

• bu dediğini de düşündüm kardeş...

ama o okul okuyor ben okul okuyorum..aramız soğmuş onu ilk gün düşündüm ben ama yine sıralı bir sürü engel vardı önümde..

• bılmıyom böyle bı durumla karsılaasmadım kesın konusmuyum ama bı caresını bulurdum sen arayı sogutmussun baya olmus bencede kız senden hoslanıyormu kı hala

• Ara ara içinde kalmasın

0|0
    0|0
  • senin 8 ay benim 3 yıl ve aynı durumu yaşıyoruz hiçbir şey yapma otur düşün güzel bir anı olarak kalsın ve aklına geldiğinde yüzünde küçücük bir tebessüm oluşsun yeter...( o da öyledir)

0|1
    0|0
    • senin ilişki ne kadar sürdü bilmem ama benimki bir 7 yıl kadar sürdü kardeş..

• keşke detaya inseydim..

ayrılığımız kötü oldu..babası silah dayadı başıma..

onlar çerkez ben Türküm sırf bu neden dolayı ayrıldık..

ailesi ile konuşmaya gittim dediğim gibi babası silah çekti evde..

öyle ayrıldık.. bu arada sanmıyorum eğer olsa kesinlikle haberim olurdu ki olamazda zaten o çocuğu rahat bırakmam ben..

• belli ki durum çok karışık o yüzden bişey diyemem ama mutlu olacağına gerçekten inanıyosan yap

Yükleniyor...