Arkadaşlarınız var mı?

Gerçekte veya sanalda arkadaşlarınız var mı?

Derdinizi dinliyecek

kötü gününüzde yanınızda olacak

Şu anda benim arkadaşım yok olmasınıda istemiyorum.

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• dostum var. arkadaşlarım var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence en gerçek arkadaş ailedir. Onun dışında çok insana güvenmem, vakit geçirmek için arkadaşlık yaparım

0|1
    0|0
  • Sorun gerçekte veya sanalda arkadaşımızın olup olmadığı değil.Veya derdimizi dinlemesi kötü günümüzde yanımızda olması değil bence ? Arkadaşlarımız ne kadar çok olursa olsun önemli olan kişiliğidir.İkiyüzlü mü değil mi ? İhanet eder mi ? Güvenilir mi ? Sır saklar mı ? :).Önemli olan dostunun olması değil,gerçek olmasıdır.100 tane dostun olsun güvenilir olmasın ne anladım ben bu işten :))

Gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur.

0|0
    0|0
  • gerçekte var evet.

0|0
    0|0
  • Varda giderek sayısı düşüyor

0|0
    0|0
  • Evet var.

0|0
    0|0
  • evet,gercekte de var chat room dan tanidigim arkadaslarim da var.isin ilginc yani chat room dan tanistiklarimin daha durust olmasi hepsi cok iyi .

0|0
    0|0
  • Var da hiçbiri beni anlamadıktan sonra yok olsunlar .

0|0
    0|0
  • her şey sahte arkadaşım

0|0
    0|0
  • benim var bir tane gerizekalı kankim. canım falan ama salak azcıcık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bencede isteme zaten.. zamanında dertleşme hatasını çok yaptık hala yapıyoruz bazen.. gönlünü açar düşkünlüğünü anlatırsın, günü gelince ya sana kullanır ya da yol alırlar.. boşver gitsin

0|0
    0|0
  • Yok ama kendini arkadaşım sanan çok var

0|0
    0|0
  • günümüzde arkadaşlıklar, dostluklar çıkar ilişkisine dayanır oldu artık ne yazık ki :S gerçek arkadaş ve dostlar zor bulunur oldu tek tük... çıkar ilişkisine dayandıranlara istediğini verir, istediğimi alır ve s*ktiri çekerim, nett!

0|0
    0|0
  • Gerçekten başın sıkıştığında kimse yanında olmaz ancak öz kardeşlerin yanında olur diğerleri fiyasko

0|0
    0|0
  • Her bir haltım var da anlatmaya mecalim yok..

0|0
    0|0
  • Benim gözümde bir arkadaş dert için değil,eğlence içindir. İkisini de birbirine karıştırmam.

0|0
    0|0
  • Kendi başına ayrı bir devlet olmak en iyisi sanalda arkadaş edinirim ama bana çok uzak olan ya da buluşma imkanım olmayan birini fakat asla samimi olmam kimseyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...