Arda geri mi dönüyor ?

Söylentiler hep vardı ama bu sefer kesin diyorlar.İnternete de giremiyom bir kac gün bakamıyorum.Bilen var mı

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• koyu bir fenerbahçeli olarak söylüyorum galatasarayın şuan bir ardası eksik onuda alırsa bu yıl şampiyonlar liginde iyi bir başarı yapar,bizde destekleriz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir Galatasaray aşığı olarak , Ardanın en azından bir kaç sene daha Türkiyeye döneceğine inanmıyorum. Hele fenere geleceği konusundaki haberleri okumuyorum bile =) Galatasaray bu sene de şampiyonlar liginde iyi işler yaparsa , olabilir. Ama onun dışında çok zor.

1|0
    0|0
  • arda kendi açıklama yapti kaç hafta önce, kulüpte mutlu şu an gelmeye dair aklında böyle bir düşünce yok. Medyayı da bombaladı bu yüzden...

Cut.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'lıyım ve Arda'nın Gs'ye Gelmesini İstemem.

Çünkü Kendisini Çok Başarılı Buluyorum ve Destekliyorum ..

Kendisini Atletico Madrid'e Gittikten Sonra Çok Geliştirdi Hem Fizik Olarak Hem Futbol Mantalitesi Olarak.

Onun İçin Daha Yolun Başında Madrid'te Her Geçen Yıl Daha Başarılı ve Kalıcı Olacağına İnananlardanım.

Umarım Gs'ye ve Türkiye'ye Dönüp Kendisine Yazık Etmez ...

0|0
    0|0
  • Yav böyle şeylere inanmayın bence gelmesini bende isterim ama Atleticonun şuanda en iyi oyuncusu konumunda ve herifler şampiyonlar liginde iddalılar Ardayı öyle kolay bir mevlaya burakmazlar başkanın dediğine görede henüz bir futbolcuya 15in üstünde bir rakam vermez

1|0
    0|0
  • evet bende gece 4 gibi duydum. sanırım geri dönüyor

1|0
    0|0
  • şu an için kulübü bırakmak istemiyor ...Arda anlaşma olursa seve seve geleceğini belirtti ama kulüp bu sene bırakmayacak gibi...

1|0
    0|0
  • dönmeyecek

0|0
    0|0
  • Bu sene zor geri dönmesi.Seneye ihtimal artar.2 yıl sonra serbest kalıyor zaten.

0|0
    0|0
  • Söylentiler gerçek gelmesi için Arda ile konuşulmuş ama şuan gelmesi zor..

1|0
    0|0
  • Bu sezonun ilk yarısı için gelmesi mümkün değil A.Madrid bırakmıyor ama sezon arasında ya da onumuzdeki sezon da tekrar yuvaya donecek

1|0
    0|0
  • gelmez 1 sene daha

1|0
    0|0
  • Bu sezon geleceğini sanmıyorum. Ünal Aysal, bu sene gelmesi çok zor demişti.

1|0
    0|0
  • KSye nasıl bağlandın peki? (:

1|0
    0|0
  • Gelmiyor..

0|1
    0|1
  • Yok öyle birşey gelmicek.

0|0
    0|0
  • Gelmemeli gelirse takımın oyun stilinde değişiklik gerekir ayrıca kariyeri açısından da kötü olur.

Galatasarayımızın yetiştirdiği iyi topçulardan uluslararası futbol klüplerinde oynamalı.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey !

0|0
    0|0
  • Arda'yla konuştum biraz önce, gelicem diyo. Bayramınızı kutluyo. Kesin bilgi.

Yakşamlar.

0|0
    0|0
  • Çoğunuz bana inanmiycak ama arda seneye fenere gidicek. Başkanları aziz picine söz verdiğine şahin şahit olmuş . Bu sene madridde seneye fenere

0|0
    0|0
  • ya Arda bizim çocuğumuz gel desek gelir bunun ötesi yok...

0|0
    0|0
  • arda gelmeeez

0|0
    0|0
  • hayır ardanın döndüğü yok . atletico madrid bu sene vermeyecek

0|0
    0|0
  • bunlar spekülatif haberler.

0|0
    0|0
  • Dönsün