Onu son bir kez görmek isteyerek yanlış mı yapıyorum?

içim çok huzursuz. eski sevgilim beni terkettiği halde onu deli gibi seviyorum. yaklaşık 1,5 ay oldu biteli benim hatalarımla bitti ve ben hala daha alışamadım onsuzluğa.. bazen mesaj atıyorum yada o arıyor konuşuyoruz benim için iyi değil biliyorum onu unutmam lazım ama yapamıyorum kopamıyorum:( farklı şehirlerdeyiz onu son bir kez olsun görebilmek için yanına gitmeyi teklif ettim ayarlayacağını söyledi pazartesi günü hatta söz verdi..bu haftalık geçici bir iş bulmuş eger fırsat yaratırsa gidicektim. bugün yine mesajlaştık c.tesi günü için ayarlamaya çalışıcağını bana haber vericeğini yazmış. ben onun için 6 saat yol çekip yanına kadar gitmeyi düşünüyorum üstelik p.tesi günü önemli bir sınavım varken o günlerdir ayarlayamıyor.. gerçekten isteyen insan her şekilde ayarlar değil mi? işten bir şekilde izin alır 1 gün olsun ayırır değil mi arkadaşlar?:((

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• hata yapıyorsun kendini tutman gerek güçlü olmalısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İsteyip istemediğini bilemezsiniz. Belkide oda çok istiyor bunu ama size tekrar aşık olma, tekrar bağlanma korkusu onu bu isteğinde kararsız kalmasına yol açmış...

Eğer halâ onda bulduğunuzu kimsede bulamadıysanız yada bulamayacağınızı düşünüyorsanız fikrinizi açıkça söyleyin. Belki oda böyle düşünüyordur. Ama asla gurur meselesi yapmayın bunu. Aşkta gurur olmaz ki sizinde ona halâ aşık olduğunuz belli...

Bütün düşüncelerinizi açıkca beyan edin. En azından bi gelişme olmasa bile "ben elimden gelen herşeyi yaptım ama olmadı" dersiniz, vicdanınız rahat olur...

0|0
    0|0
  • sınavını riske ediyorsun, hem de kim için :) sonra biz "kadınlar kusura bakmayın da siz kendiniz de ne istediğinizi bilmiyorsunuz" dediğimizde suçlu adlediliyoruz:)

sakın onunla buluşmaya gitme, bundan sonra mesaj bile atma...otur dersine çalış , sınavdan sonra da yeni aşklara demir atarsan hiç sorunun kalmaz merak etme...

0|0
    0|0
  • Yoo her iş izin vermez.Ayrıca ablacım sen çok çok duygusalsın.Bu iyi birşey değil.Otur da biraz mantığını çalıştır bundan sonra bence.Hatta birisi ile ilişki yaşarken onu seviyorsan, düşün kendi kendine arada ne doğru ne yanlış diye bence bundan sonra.

0|0
    0|0
    • evet fazla duygusalım malesef..

• yani çevre koşulları bazen müsaade etmeyebiliyor bu tür durumlara. bunu bence sorun etme, işi yokuşa sürmek isteyeceğini sanmam.

fakat burda asıl senin sorman gereken soru şu: onu son kez gördüğünde bu gerçekten son kez mi olacak? amacın nedir?

bence başka birini bul.

0|0
    0|1
  • Unut unut herşeyin başıda sonuda unutmak.

0|0
    0|0
  • Bence yanına gitme ve unutmaya çalış yoksa senin için çok zor olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Seven insan zaman ayırır ama sende bu kadar kendinden ödün verme biten bitmiş son kez görünc ene değişecekki?Kendine eziyet ediyorsun farkındamısın?

0|0
    0|0
    • farkımdayım onu görmek yanına gitmek istiyorum belki fikrini değiştirebilirim diyordum:(

• güzelim, o senin yaptıgın hataları tamamen kendine bahane etmiş. her insan hata yapabilir ama telafisini yapıyorsun ve yapmaya çalışıyorsun gördüğüm kadarıyla . izin alır ya da almaz eğer görüşürsen kendine güvenipte git yaptıklarından pişmanlık duyma kesinlikle.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum canım:( umarım ayarlar ve gidebilirim böyle arada kalmış gibiyim..eger gidersem onu kafamda bitirebilirim.

• kısasa kısas uygula sende , umursama onu arama, sorma üstüne gitme

• yapabilsem keske..yanına gitmek onu gormek oyle cok istiyorum ki şu an tek dusuncem bu oldu resmen:(

• Bu isin sonu yok ki..son kez gormek ne ise yarar? Bence arkadasin gorusmek istemiyor ama sana deger vermediginden degil ikinizi de uzmemek icin

0|0
    0|0
  • değmiyor işte tatlım boşver kendini bu kadar ezdirme sen onsuz da yaparsın sen onsuz yapabildiğinde bakalım o sensiz yapabilecek mi

0|0
    0|0
  • sen yeterınce ugrasmıssın bıraz da o kendınden bıseyler versın ıstese bunun ıcın ugrasırdı da zaten

0|0
    0|0
  • bence buluşmamalısın

0|0
    0|0
  • kızım sen deli misin neden kendini bu kadar düşürüyosun kendini tut sakın buluşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...