Çok mutsuzum yaaaaaaaa

sevgilimle yaklaşık 2.5 yıldır çıkıyoruz.son 1 yıldır farklı şehirlerdeyiz.o mezun olup gitti.son günlerde beni çok az arayıp soruyor.tamam ailesinin yanında belki işleri vardır ama en azından 1 mesaj dahi atamaz mı ya da 5 dk köşeye çeklilip arayamaz mı.seven insan yapar öyle değil mi.ama ben kabul etmek istemiyorum beni sevmediğini ya da soğuduğunu..bndeşu anailemleyim ama bn vakit ayırıp arıyorum..çok mutsuzum bu yüzden.suan ondan telefon bekliyorum ama merak edip aramicak sanırım...sizin düşünceleriniz neler?.okuyanlara tsk ederim.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kaçan kovalanır yanlış yoldasın az frene bas koşma bakalım noluyoz olur önce bir afallar seviyosa bu kez o seni kaybetmemek için kafasına dank ettirir ama zaten sevmiyosa hiç dert etme hayat çook uzun ve fırsatlarla dolu sen sadece biraz mesafe koy bakalım tavrını öğren ;)

1|0
    0|0
    • benim gibisini buamaz .p şaka bir yana ama çok üzülüyorum.birde yarı şehirlerdeyiz fena oluyo

• tamam ekledim .d

Erkekler Ne Diyor 6

• telefonunu kapat. öyle her aradığında ulaşamasın. anlar değerini. kapat gitsin gerekirse yeni bir hat al. eşşekoğlueşşek aramıyormuş.

1|0
    0|1
    • olmuyo bn iradesizim..bide ciddi düşünüyoruz ama...

• ilgilenme. merak etme. mesaj atma. arama. biraz kendine hakim ol. altı üstü bir insan ya. onun gibi bir sürü var. ondan daha iyileri var. ha illa o diyorsan ve üzülmek istemiyorsan yüz verme.

• haklısın denicem.kendimi geri cekicem.çözüm bu sanırım

• Benim sevgilim daha uzakta yani sürekli uzağız 3 ayda bir kez 3 4 saat görüşebiliyoruz bu sene lise son sınıfta. Ben üniversitedeyim. Uzaklığa hemen alışamassınız zaten normal yakınken uzak olmak. Ama soğuma falan olmaz eğer gerçekten sevdiğini biliyorsan çok özlemiştir ve ağlıyordur :)

0|0
    0|0
    • sevdiğine eminim ama böyle yapınca şüphe duyuyorum.böyle yaptıkça sence soğurmuyum ondan.peşinden koşmaktan yorulurmuyum

• Ya rahat ol sen :D yani belki yanlış yapıyoruz ayrılsak mesela ağlamaktan gözlerim şişer. İstanbulda kız yok değil istediğimle de çıkarım allaha şükür :D havalandım ama gerçekten sevdiğim için gidiyorum burdan oraya.

• zaten ancak seven kişi mesafeleri aşıp gider.bnde gitmiştim yanına.ama değer bilene emanet etmeliyiz kalbimizi.umarım değer bilen kişilerdir kalplerimizi işgal edenler

• eger bır erkek merak edıp aramıyorsa sogumustur ılgısız davranır ya da muhtemelen dusundugu ya da konustugu baskası vardır benım gorusum bu

0|0
    0|0
  • araya mesafe girince hep sonuç bu arkadaş :((

0|0
    0|0
  • hiç mi arayıp sormuyor

0|0
    0|0
    • bazen hiç aramıyo bn arıyorum

• ewt farklıdır insanlar.ama yapılması gerekenler aynıdır seven için

• haklısın :)

• kadınlar çok ister, erkekler az verir.

0|0
    0|0
    • neden

• özel konusabilrmiyiz

Kızlar Ne Diyor 1

• send eonu arama bakalım ne yapacak ama unde bittikten sonra ilişkilerde ayrılma oluyor aman dikkate tt

1|0
    0|0
    • benim daha 2 yılım var..bitiyo gibi zaten b kadar aramamazlık onu gösteriyo

• yanlarındayken daha az arıyor zaten.çok saol canım bu da aklımda olcak

• birsey değil ,

Yükleniyor...