Internetim yok çok sıkılıyorum ne yapabilirim ?

ttnete geçtik ama modemi falan kuramadım arıza bildirdik gene dömediler bayram sonuna kaldı herlde . 2 gündür giremiyrm çok canım sıkılıyor yapck hiçbirşey yok ne yapıcam ben :(

Güncellemeler:
Telefondan giriyorm arkadaşlar zaten int paketide bitio :(

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• internet gelmiş sen farkında değilsin :)

0|0
    0|0
    • hayırlısı bayram sonu olsun yapacak pek bişey görünmüyo

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ttnet i müşteri hizmetlerini arıyorsun.Oradan hangi sorunun varsa ona göre Canlı destekle konuşuyorsun.Bak buraya dikkat konuşurken sakın sakin davranma sinirli bir tavırla konuş.Onlar o telefonu kapatamazlar.Ve senin bu sorunu çözülmezse ben internetimi kapattıracagını söylersen onlar kapatırsan kapatta diyemezler.Onun için arıza kaydı oluşturup altına not düşüyorlar.Şu gün gidilmezse internetini kapattıracak diye.Yani hızlı düzelmesini istiyorsan bu dediklerimi uygula.

0|0
    0|0
  • girmişsin ya seni seni bizimle oynuyon mu gız ? :) şaka bir yanada harbiden bazen bende de gidiyo kafayı yiyorum benim ark.var o hallediyo sağolsun

0|0
    0|0
  • ttnet aldık pişman olup kapattırdık bir arıza 3 gün sonra çözülüyor. ya başkasına geç ya da vınn al en güzeli. Kesinlikle dinle bunu

0|0
    0|0
  • giremiyosan bu mesajı nasıl attın :)

1|0
    0|0
  • internet bağımlılığımızdan az da olsa kurtulmak için bir fırsat :) değerlendir bence..

0|0
    0|0
  • Modeminin markasını ve modelini söyle yardımcı olayim

0|0
    0|0
  • cevrende internet yokmu wifi falan

0|0
    0|0
  • eğer ankaradaysan direk arza ekibinin numarası var bende veriyimm

0|0
    0|0
  • nasıl yazıyyossun gülüm o zmn vahiymi geldi